יישור שיניים לכל הגילאים

כולל גשר שקוף

שנים של התקדמות רפואית וטכנולוגית עקבית הפכו את תחום יישור השיניים  (אורתודונטיה) להרבה יותר נגיש ופופולארי לקהל הרחב. הפתרונות האורתודנטים הקיימים בשוק נותנים מענה יעיל ואיכותי לסוגיות אסתטיות ורפואיות מגוונות.

איך עושים יישור שיניים?

ברשת מרפאות השיניים ,Doctor Q אנו מבצעים יישור שיניים בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות במיוחד:

  •  Brackets ("גשר") – הדבקת "ברקטים" (סמכים) מרובעים על השיניים ושילובם בחוטי מתכת. הידוק חוטי המתכת בין הסמכים יוצר לחץ עדין המזיז את השיניים בהדרגה אל המקום המיועד להן. הסמכים קבועים ומשנים את לחץ חוטי המתכת מידי פעם לפי התקדמות הטיפול.
  • יישור שיניים פנימי – בשיטה זו, מודבקים ה"ברקטים" על חלקן הפנימי של השיניים, הסמכים והחוטים בלתי נראים ותורמים לאסתטיקה של הטיפול.
  • Invisalign   – תחליף מתקדם ומודרני המתוכנן בעזרת טכנולוגיה ממוחשב. פלטה שקופה ונשלפת, המותאמת במיוחד למבנה הלסת והשיניים של המטופל. שיטה נוחה במיוחד, הפלטה ניתנת להסרה מיידית לפי הצורך,למשל לפני ארוחה.  הפלטה כמעט בלתי נראית, הגיינית במיוחד ומוחלפת כל מספר שבועות עם התקדמות הטיפול. פתרון אידיאלי גם למבוגרים. הפלטה עשויה מחומר מיוחד שקוף.
Doctor Q, רשת מרפאות שיניים, טיפולי שיניים, יישור שיניים

יישור שיניים – למי זה מתאים?

יישור שיניים מתאים למטופלים בכל גיל. כיום, ילדים ובני נוער רבים עוברים טיפולי יישור שיניים החוסכים להם התעסקות בעתיד. יחד עם זאת,  מבוגרים רבים שלא עברו טיפולי יישור כשהיו צעירים יותר (הטיפול היה פעם פחות נגיש ומקובל) בוחרים כיום לעבור טיפולים אלו. בסיום הטיפול  המטופלים מרוצים מאוד מהתוצאה האסתטית ושיפור המראה והתדמית החיצונית.

טכנולוגיות וחומרים

כשמדובר ביישור שיניים באמצעות ברקטים, אנו עושים שימוש בסמכים מסוג Damon. Damon הינו מותג חדשני מבית חברת Ormco, שייחודו בכך הוא שהסמכים אינם זקוקים לקשירה אלסטית חיצונית לחוט המתכת, כיון שהם בנויים באופן המאפשר להם "להינעל" על החוט בכוחות עצמם. טכנולוגיה זו מפחיתה את החיכוך והלחץ על השיניים ומאפשרת יישור עדין וטבעי יותר. הסמכים של Damon מגיעים גם בצבע שקוף, המנטרל במידת מה את הבולטות הוויזואלית שלהם.

כאמור, אנו עושים גם שימוש נרחב בפלטות של Invisalign ליישור שיניים ועובדים ישירות מול מעבדת החברה הממוקמת מעבר לים. לאחר שלקחנו מידה מהמטופל, אנו שולחים את ההדמיה הממוחשבת למעבדה. לאחר אישור המטופל, מייצרת המעבדה את הפלטה ושולחת אותה אלינו בסיום הייצור.

חשוב שתדעו…

בעשורים האחרונים, הפך תחום יישור השיניים האורתודנטי לנפוץ ולמקובל מאד גם בקרב מבוגרים. מבוגרים רבים שמחים לגלות שהדרך לחיוך מושלם וכובש הרבה יותר פשוטה משחשבו. בנוסף, יישור שיניים מסייע למבוגרים רבים להתמודד בהצלחה עם צפיפות שיניים, המובילה לדלקות כרוניות ולנסיגת חניכיים.