טיפולי שיניים בהרדמה

Doctor Q, רשת מרפאות שיניים, טיפולי שיניים בסדציה, שיחזור שיניים

בריאות הפה

המודעות לבריאות הפה והשיניים נמצאת בשיאה, אך למרות זאת אנשים רבים נמנעים בכל מאודם מביקורים אצל רופא השיניים. לרוב, הסיבה לכך היא חרדה דנטלית. מי שסובל מחרדה דנטלית יתקשה להגיע אל מרפאת השיניים, כיון שעצם הטיפול והישיבה בכיסא הטיפולים יגרמו לו או לה סבל נפשי רב.

טיפולי שיניים בסדציה – איך זה עובד?

הרדמה כללית מתבצעת רק על ידי מרדים בעל הסמכה הרפואית המתאימה לכך. ברשת מרפאות Doctor Q  אנו עובדים עם מרדימים מקצועיים ומוסמכים, אשר יש להם אישור רשמי של משרד הבריאות  לעסוק במקצועם במסגרת טיפולי שיניים במרפאה. במקרים מסויימים ומורכבים לרשת יש הסכם המאפשר לבצע את ההליך כולו באחד מבתי החולים בארץ .

במהלך תהליך ההרדמה שנעשה על ידי רופא  מרדים, נוכח רופא שיניים אשר עבר הכשרה בבית חולים ושנת השתלמות, זאת בנוסף לאחות מוסמכת לעבודה בחדר ניתוח, וסייעת שיניים המנוסה בטיפולי סדציה. צוות רפואי מקצועי ומיומן יספק  למטופלים שקט נפשי ויסייע  להם ליהנות מחוויית טיפול אופטימלית.

Doctor Q, רשת מרפאות שיניים, טיפולי שיניים, יישור שיניים

טיפולי שיניים בסדציה – למי זה מתאים?

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה נועדו לאפשר לאנשים הסובלים מחרדה דנטלית לעבור טיפולי שיניים חיוניים. בנוסף, טיפולי שיניים בהרדמה מתאימים גם עבור אנשים הסובלים מרפלקס הקאה, וכן עבור אנשים המעוניינים לבצע טיפולי שיניים מורכבים ביום אחד – מה שמצריך מהם להישאר בכיסא הטיפולים למספר שעות. במהלך השינה העמוקה, מבצע רופא השיניים את הטיפול הנדרש.

חשוב שתדעו…

לעיתם המילה הרדמה  יוצרת חשש מפרוצדורה מורכבת בקרב מטופלים פוטנציאליים, אך למעשה הליך ההרדמה הינו פשוט מבחינה רפואית. אנו נכין אתכם לפרוצדורה בצורה הטובה ביותר ונספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים לפני ביצוע ההליך. כמו כן, נספק לכם הנחיות ברורות לגבי התנהלות נכונה ובטוחה לאחר הטיפול. היו בטוחים..אתם בידיים טובות!