השתלות שיניים ללא הרמת סינוס

בשיטת All on 4 – 6

שיטת  All on 4 – 6 מהווה שיטה מעולה להשתלות שיניים מורכבות. השיטה מאפשרת למטופלים לצאת מן המרפאה עם שיניים וחיוך מלא באותו היום בו מתחילים את הטיפול. לפני תיאור השיטה ויתרונותיה, נסביר מעט על השתלות שיניים באופן כללי.

איך זה עובד?

השתלת שיניים הופכת כיום  לשיטת טיפול שיגרתית נפוצה ויעילה למחסור חלקי או מלא של שיניים. תהליך ההשתלה במרפאתנו הינו ממוחשב ומתוכנן מראש עד לפרט האחרון, וכולל מספר פגישות הקודמות לביצוע ההשתלה. בהשתלות שיניים מורכבות אנו נעזרים בצילומי CT  ובמודל תלת מימדי של הלסת. בעזרת תוכנת מחשב יחודית אנו מתכננים את המיקום המדויק של  השתלים ואת זוית החדרתם ללסת.

במהלך הפגישה הראשונה עם המטופל/ת, מתקיימת אבחנה ראשונית. במהלך הפגישה, נספק הסבר מפורט על התהליך ונענה על כל השאלות. במקביל, נפתח תיק המפרט את ההיסטוריה הרפואית של המטופל/ת, ונספק הפניה לצילום CT וצילום פנורמי (וצילומים נוספים במידת הצורך). כיון שמועבר מידע רב, ייתכן ויהיה צורך בפגישת המשך – לעתים יחד עם אחד מבני המשפחה – במטרה להסביר את התהליך ואף לספק ייעוץ פיננסי במידת הצורך.

הפגישה השנייה כוללת הדרכה ותיעוד התחלתי. הצוות הרפואי מתעד את מראה פניו ושיניו של המטופל/ת באמצעות מצלמה. במקביל, ניקח את מידות הפה של המטופל ונשלח אותן למעבדה, בכדי להתחיל את תהליך ייצור השיניים הזמניות והסד הכירורגי. במהלך הפגישה, נסביר את השלכות הטיפול (נטילת תרופות, ימי חופש מהעבודה ועוד) על מנת לסייע בתכנון השינויים הצפויים בהרגלי החיים.

Doctor Q, רשת מרפאות שיניים, יישור שיניים, שיחזור שיניים

למי זה מתאים?

השיטה מתאימה לכל מי שזקוק להשתלות שיניים – ואינו מעוניין להתמודד עם אי הנעימות הכרוכה בתהליך הרמת הסינוס, או לחכות כחצי שנה עד לחיבור השיניים לשתלים.

טכנולוגיות וחומרים

בכל שיטת טיפול אנו עושים שימוש בשתלים הטובים ביותר המתאימים לשיטה זו. בארץ ובעולם קיימות חברות שתלים רבות  שהינן טובות ואיכותיות ואנו יודעים להתאים את השתלים האיכותיים והמובחרים ביותר לכל טיפול וטיפול.

חשוב שתדעו…

השתלת שיניים בשיטת All on 4 – 6 נמדדת לא רק ביעילות פרוצדורלית, אלא גם בכדאיות כלכלית. השיטה קצרה יותר, נוחה מאוד למטופלים, שלביה מועטים יחסית לשיטות אחרות – ולכן היא עלויות הטיפול נוחות יותר.