השתלות שיניים ללא הרמת סינוס בשיטת ALL ON SIX/FOUR

שיטת All On Six או All On Four מהווה אלטרנטיבה פשוטה להשתלות שיניים מורכבות. השיטה מאפשרת למטופלים לצאת מן המרפאה עם שיניים באותו היום בו הם מתחילים את הטיפול. אך על מנת לתאר את יתרונות השיטה, יש תחילה להסביר מעט על השתלות שיניים באופן כללי.

השתלות שיניים ביום אחד

כיום, לאור ההתפתחות הטכנולוגית המרשימה בעולם הדנטלי, מטופלים רבים יכולים ליהנות מהשתלות שיניים ביום אחד בלבד. הליך ניתוחי זה, המכונה גם "העמסה מיידית", נועד לחסוך למטופלים חודשים של חוסר נוחות ולהפחית את הטראומה הנגרמת ללסת.

טיפולי שיניים בסדציה

המודעות לבריאות השן נמצאת בשיאה, אך למרות זאת אנשים רבים נמנעים בכל מאודם מביקורים אצל רופא השיניים. לרוב, הסיבה לכך היא חרדה דנטלית. מי שסובל מחרדה דנטלית יתקשה להגיע אל מרפאת השיניים, כיון שהישיבה בכיסא הטיפולים יגרמו לו או לה סבל נפשי רב.

שיקום הפה ללא מתכת

כתר הינו מבנה דנטלי המולבש באופן היקפי על כותרת השן במטרה להגן עליה עקב נזק שנגרם לה, או לאחר שבוצע באזור טיפול שורש. במקרים בהם נפגעות או נעדרות מספר שיניים זו לצד זו, מולבשים הכתרים על גבי גשר כמערכת שיקומית שלמה.

יישור שיניים לכל הגילאים

שנים של התקדמות רפואית וטכנולוגית עקבית הפכו את תחום יישור השיניים להרבה יותר נגיש לקהל הרחב. הפתרונות האורתודנטים הקיימים בשוק נותנים מענה יעיל ואיכותי לסוגיות אסתטיות ורפואיות מגוונות.

ציפויי שיניים בשיטות מתקדמות ומהירות

בעידן המוחצן בו אנו חיים, המודעות האסתטית נמצאת בשיאה. כתוצאה מכך, אנשים רבים מחפשים דרכים להיראות טוב יותר. אחת ההשקעות האסתטיות החכמות ביותר נמצאת ממש מתחת לאף – החיוך.