רופא שיניים – שיקום הפה נשלף ודיגיטלי

ד"ר ליאור אבייב הינו רופא שיניים בעל ניסיון רב בטיפולים משמרים ושיקומיים מורכבים על גבי שתלים וטיפולים פרותטיים.

ד"ר אבייב סיים בהצלחה את לימודיו לתואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD) באוניברסיטה הממשלתית לרפואה ורוקחות ע"ש ניקולאי טסטמיטנו בשנת 2016. עבר את מבחני הרישוי של משרד הבריאות בישראל.

ד"ר אבייב מחזיק בידע נרחב ובניסיון רב בשיקומים נשלפים ובשיקומים על גבי שתלים דנטליים. התמחויותיו כוללות "שיקום כללי בתותבות" בהנחיית פרופ' מרזל אלכנדר (2017), ו"תותבות נשלפות ותותבות על גבי שתלים" בהנחיית גיא פרידמן (2017). בזכות התמדה ולמידה, הצליח ד"ר אבייב לצבור מוניטין רב בתחום מומחיותו ובקרב מטופליו.

ד"ר ליאור אבייב לוקח חלק פעיל בניתוחים ופעולות כירורגיות בשיתוף עם רופאי המרפאה להשלמת טיפולים פרותטיים.

כחלק מעיסוקו כרופא שיניים משקם, השתתף ד"ר אבייב בקורס מבית "דיוידנט" בשם SIRONA CEREC שלב 1 ושלב 2 (2017), כמו גם קורס בנושא "Digital Smile Design" 2018)).

השליטה והידע הנרחבים בשיקום בעזרת טכנולוגיה חדשנית מבית SIRONA CEREC מאפשרת מתן מענה מקצועי ומהיר. שליטה בטכנולוגיה זו מהווה יתרון משמעותי ומספקת לשיקום הדנטלי (כולל שיקומים נשלפים) נדבך חיוני נוסף של דיוק.

 

צוות גדול של רופאים מקצועיים, שינניות מנוסות, סייעות וצוות המזכירות יעשו את המיטב כדי להעניק לכם חוויה טיפולית טובה ככל האפשר. נשמח לראותכם בקרוב במרפאותינו בתקווה שתהנו גם אתם.