שתל שן | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

שתל שן

 
 
במהלך החיים עומדות השיניים של כולנו בפני אתגרים לא פשוטים. עומס של לעיסת מזונות קשים, התמודדות עם תזונה עתירת סוכרים, קושי לבצע ניקוי מושלם למניעת עששת, קיומם של דלקות חניכיים, התפתחות חורים וכן הלאה. חשוב לדעת שבמסגרת רפואת שיניים משקמת ניתן למצוא כיום מזור גם לבעיות שבעבר לא יכלו לקבל מענה מלא. דוגמא לכך ניתן למצוא בפתרון מסוג שתל שן, שיכול להתאים כאשר רוצים מענה אסתטי ותפקודי לאחר אובדן של שן.

מהו השתל
לכל מי שמביע עניין באפשרות של השתלת שן או שיניים, חשוב לדעת מהו בעצם שתל שן. אותו שתל הוא למעשה תחליף מלאכותי שנועד לאפשר קיבוע של שן מלאכותית למקומה. השן המלאכותית, שנקראת לעיתים גם כתר ואשר יכולה להיות עשויה מחרסינה, היא החלק הגלוי לעין של השן. לעומת זאת, שתל שיניים הוא החלק הסמוי מן העין, השורש של השן, החלק שמעגן את הכתר למקום ומונע ממנו חוסר יציבות.

כאשר רופא השיניים נאלץ לעקור שן חולה או כאשר נרשם נזק אחר לשן שגרם לה לנשור וליפול (למשל בשל מכה חזקה או תאונה), הרי שהשורש של השן אבד גם הוא. השתלת שיניים מחייבת התקנה של שתל שן על גבי הלסת בשלב הראשון, כאשר בשלב השני, לאחר שהשתל מעוגן למקומו, ניתן יהיה להלביש את תחליף השן בעל המראה הטבעי.

אחוזי הצלחה גבוהים
שימוש בפתרון מסוג שתל שן איננו דבר חדש אולם השתלים המודרניים הם משופרים ועמידים הרבה יותר מהשתלים של הסוג הישן. השתלים המודרניים עשויים לרוב מטיטניום או מחומר עמיד אחר, שיכול להשתלב בהצלחה עם עצם הלסת ולהקנות תחושה ומראה של שן טבעית לחלוטין. למעשה, מי שלא יודע שהאדם שמולו הוא מושתל שיניים, לא יוכל לנחש זאת לעולם.

רוצים לדעת יותר על השתלה ועל שתל שיניים? רוצים ליהנות מטיפול ברמה גבוהה, עם אחוזי הצלחה משופרים וחזרה מהירה ותקינה לשגרה? רוצים לקבל מענה איכותי, אדיב, וברמה מקצועית גבוהה? מרפאת דוקטור קיו מציעה את כל סוגי טיפולי השיניים לרבות טיפולים אסתטיים, טיפולים משקמים, השתלות וטיפולים משמרים. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
שיקום שיניים
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים