שתל דנטלי | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

שתל דנטלי

 
 
מה היא המשמעות והחשיבות של השתלת השתל האיכותי ביותר?
האם ניתן להשתיל שיניים לכל אחד? מה היא המשמעות של השתלת שיניים?
כמה זמן עורך הליך השתלת השתלים?

 
ככל שעוברים השנים והשיניים והגוף הולך ומזדקן כך הסבירות כי יהיה צורך בטיפולי שיקום מערכת השיניים הולך וגדל. לאורך השנים השיניים נשחקות כתוצאה ישירה מהעומס הרב המוטל עליהן. מערכת הפה בכלל הינה אחת המערכות הנשחקות ביותר בגוף האדם וזאת עקב עומס הפעילות. הראיה לכך היא שריר הלסת הנחשב לאחד השרירים החזקים בגוף וזאת בעיקר בשל פעולתו האין סופית.
 
תוצאות השחיקה הן ברורות וחד משמעיות, לרוב נדרשת החלפת השיניים שאבדו. ניתן להחליף את השיניים המקוריות בשיניים תותבות אולם אין ספק כי הלהיט הגדול ביותר של עולם רפואת השיניים הן אותן שתלי שיניים המאפשרים למטופלים ליהנות משיניים יפות ולבנות. לא פחות חשוב מכך היא התחושה, שתל דנטלי מאפשר הרכבת שיניים בצורה נוחה ביותר ללא תחושת "גוף זר" בפה המאופיינת בהרכבת שיניים תותבות נשלפות.
 
עוד לפני השתלתו של אותו שתל דנטלי חשוב מאוד לדעת כי לא בכל מקרה ניתן להשתיל את השתל. חשוב לוודא כי אכן עצם הלסת אליה יוחדר אותו שתל דנטלי אכן עבה מספיק על מנת לקלוט את השתל. במקרים בהם הצילום מוכיח כי העצם דקה מידי ניתן להשתיל עצם ולעבות את העצם ובכך למעשה לאפשר את ההשתלה.

 
שתלים דנטליים? איך בוחרים את השתל הטוב ביותר?
 
כאמור על מנת להחזיר לפה את מערכת השיניים האיכותית ביותר יש לעשות שימוש אך ורק במרכיבים המשובחים ביותר המיוצרים אצל טובי היצרנים בעולם. במרפאת השיניים דוקטור Q משתמשים אך ורק באביזרי העזר ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר. כמו כן לטובת השתלת השתלים יעמוד לרשותכם הצוות המיומן והמנוסה ביותר בתחום השתלת השיניים.
 
שתל דנטלי

 
שיקום פה? אילו טיפולים ניתן למצוא במרפאת דוקטור Q?
 
כאמור כל סוגי הטיפולי הנדרשים על מנת לשקם את הפה, החל מטיפולים פשוטים יחסים כמו ניקוי האבנית המצטברת בשיניים, סתימות וטיפולי שורש ועד להשתלת שתלים לשיניים וכמו כן ניתוחים מורכבים המצריכים הרדמה מלאה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שתלים ביום אחד
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים