שתלים לשיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

שתלים לשיניים

 
  
אחד התחומים החדשניים ברפואת השיניים, הוא תחום השתלים לשיניים. בעשרים השנים האחרונות, עקב פיתוח טכנולוגיות מתקדמות שעושות שימוש בחומרים מורכבים, נרשמה מהפכה אמיתית בעולם רפואת השיניים ובמגוון הפתרונות שיש לה להציע למטופלים הן בהיבט הרפואי הרגיל והן בהיבט של רפואת שיניים אסתטית שהולכת ותופסת מידי שנה נפח שרק הולך וגדל מכלל טיפולי השיניים שמתבצעים בישראל.

במישור הרפואי מספקים שתלים לשיניים מענה לחללים הנגרמים בגלל איבוד שיניים. חללים אלה עלולים לייצר בעיות רפואיות רבות. זה מתחיל בעששת שהחלל בין השיניים משמש כר נרחב להתפתחותה וממשיך בבעיות מבניות כמו תזוזת שיניים בכל הפה ואפילו לבעיות בתחום הפרעות האכילה.
במישור רפואת השיניים האסתטית, שתלים שמשלימים שיניים חסרות או מחליפים שיניים חוללו מהפכה שכבר גרמה למיליוני אנשים ברחבי העולם לחייך חיוך רחב – תרתי משמע.
שתלים בשיניים נחשבים היום לפתרון האפקטיבי ביותר שנמצא בידיהם של המומחים לשחזור שיניים.
קיימות מספר טכנולוגיות של שתלים, המחקר הניכר בתחום בעשורים האחרונים הביא לפיתוח ארסנל שלם של שתלים הנבדלים זה מזה בחומר המרכיב אותם (למשל סגסוגת מתכת מתקדמת מצופה חרס, זירקונייה או שילוב של חומרים פולימרים ייחודיים), אופן האחיזה בחלל הפה ופרמטרים מקצועיים אחרים עליהם המומחים אמונים.
לכל שיטה יתרונות וחסרונות, יש מצבים רפואיים או אסתטיים בהם נעדיף שתל מטיפוס כזה ולהפך. יש גם הבדלי עלויות בין השתלים השונים (למרות שהמרכיב העיקרי בכל התקנה של שתלים לשיניים יהיה המתווה הטיפולי הספציפי.  חשוב יותר לוודא שמבצעים את הפרוצדורה אצל רופא מומחה במרפאה מוסמכת בעלת מוניטין מקצועיים טובים. חשוב מאוד שהמומחה יהיה מאוגד במרפאת מומחים, כי מרבית השתלות השיניים דורשות טיפולים מקדימים כמו טיפולי שורש, הקצאת חניכיים, עקירות ועוד. לעתים ההשתלה נעשית כהשלמה לטיפול אורתודנטי. בנוסף, הרבה פעמים ייערך אחרי ההשתלה טיפול השלמה אסתטי כמו הלבנת שיניים Led או ציפוי לשיניים (כדי להשיג גוון ומראה אחיד). רק רופא שהוא חלק ממארג של מרפאת מומחים כזו  יכול באמת לקחת אחריות על תפירת חליפה טיפולית מקיפה מסוג כזה. ברוב המקרים, בגלל שהכול מתבצע תחת קורת גג אחת, זה גם הרבה יותר משתלם.

בישראל, המרפאה  המובילה בתחום השתלים לשיניים היא מרפאת דוקטור קיו (Doctor Q) בפתח תקווה. בין היתר מציעה דוקטור קיו את הטרנד החם בתחום השתלת השיניים – 'שתלים בשיניים ביום אחד'. מדובר בגישה חדשנית שמאפשרת להגיע לתוצאות אפקטיביות ביום אחד. היא מיועדת למי שאינו מעוניין למשוך טיפול לאורך תקופה (או מחויב בגלל נסיבות כאלו או אחריות להשלים מהלך טיפולי מהיר) וגם נותנת מענה טוב לאנשים שחוששים מטיפולי שיניים (ריכוז המאמץ ביום אחד מקל עליהם את ההתמודדות הפוביה). רק מרפאות ספורות, יכולות לתזמן פרוצדורה מתוזמרת כזו שנוטלים בה לעתים חמישה מומחים. מרפאת המומחים דוקטור קיו הנה בעלת מניית יסוד בנבחרת המצומצמת והאיכותית הזו.
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים