שיקום שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

שיקום שיניים

 
 
מרפאת שיניים איכותית ורופאי שיניים מקצועיים הם מפתח חשוב בשמירה על בריאות השיניים. לרופא השיניים חשוב לפנות לביקורת גם כאשר נראה שהכל תקין. עם זאת, גם מי שעושה מאמץ לשמור על שיניים בריאות ומטופחות עשוי להזדקק להתערבות טיפולית רצינית שנקראת שיקום שיניים. 
 
שיקום ומניעת החמרה
טיפולי שיקום שיניים יכולים לכלול סוגים שונים של התערבויות, כאשר לעיתים ניתן לשלב בין ריפוי ושיקום לבין מתן מענה אסתטי. שיקום על גבי שתלים, לדוגמא, הינו טיפול אסתטיקה שיניים שגם נותן מענה למצבים של עקירת שן חולה או אובדן שן עקב חבלה. 
 
טיפולי שיקום שיניים נועדו לספק כמה מטרות חשובות ביותר:
• מניעת החמרה של נזק קיים, שיכול להתדרדר ולהביא לפגיעה תפקודית וכאבים קשים. דוגמא לכך ניתן למצוא במצב שבו חור בשן אינו מטופל כראוי והנזק ממשיך ומביא לטיפול שורש ואפילו לצורך בעקירה. 
• טיפול בכאבים – מענה שיקומי צריך להינתן גם במצבים שבהם המצב הקיים גורם לסבל מיותר וכאבים קשים כגון מקרה של שן כלאה, עששת חריפה, נזק בחניכיים המשולב עם דלקת. 
• מענה אסתטי משולב למשל כאשר עושים שימוש בכתרים על מנת לתקן שיניים עקומות או כאשר יש צורך לייצב שן פגועה, לאחר טיפול שורש. 
 
לעיתים, שיקום שיניים נעשה בטיפול יחיד, כאשר הנזק הקיים קטן יחסית והטיפול פשוט. לעיתים אחרות, השיקום מצריך סדרה של טיפולים וזאת לאחר אבחון הבעיה, ביצוע צילום שיניים וסיכום הדיאגנוזה ובניית תכנית שיקום. 
 
מסתימות ועד השתלות
טיפולי שיקום חייבים להתבצע מתוך שיקול דעת ומקצועיות ללא פשרות. טיפולי שיקום יכולים לכלול ביצוע של סתימות, עקירות, התקנת כתרים, ניתוחי חניכיים, ביצוע השתלות. בשל המורכבות האפשרית של הטיפול והשיקום חשוב שרק רופא שיניים מנוסה יבצע את האבחון והטיפול וזאת לצורך השגת התוצאות האופטימליות. 
 
סובלים מכאבי שיניים? רוצים להפסיק להזניח את המצב ולהתחיל לדאוג לבריאות הפה? רוצים גורם מקצועי שיבנה עבורכם תכנית טיפולים וייתן לכם את היחס הטוב ביותר? זקוקים לסתימה, טיפול שורש, טיפולי אסתטיקה שיניים כגון יישור או הלבנה? פנו למרפאת השיניים האיכותית - דוקטור קיו ותוכלו לשוב הביתה עם חיוך. 
 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאת שיניים
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים