שחזור שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

שחזור שיניים

 
  
שחזור שיניים הוא תחום ברפואת השיניים שמתייחס הן לרפואת שיניים אסתטית והן לרפואת שיניים שגרתית. במישור האסתטי שחזור שן חסרה או השלמת שן שבורה יכולים לעשות הבדל יום ולילה בכל חיוך ולהוסיף תועפות של מצב רוח טוב וביטחון עצמי אצל כל מטופל.
במישור הרפואי חללים שנוצרים עקב איבוד שן עלולים לגרור מגוון בעיות רפואיות כמו תזוזת שיניים בכל הפה, כר להצטברות עששת ודלקת, קשיים באכילה והפרעות אכילה – לכל אלה שחזור שיניים נותן מענה מצוין.
יש כמה תרחישים לאובדן שיניים או פגיעה בשיניים שעשויים להוביל לצורך בהשלמה ושחזור שיניים.
עקירה של שן חולה, נשירת שן כתוצאה מתהליך דלקתי או תאונה. תאונות יכולות לגרום למצב של שבירה חלקית או סדיקה של שן, במקרה כזה יתבצע תהליך הנקרא 'השלמת שן שבורה'.
יש כמה סוגים של פתרונות בשחזור שיניים, אפשר אפילו לטעון שיש מספר פילוסופיות. העיקריות שבהן הן 'גישת השתלים' ו'גישת הכתרים'.
גישת השתלים גורסת שצריך לייצר תשתית מאפס, לצייר שן משוחזרת מהבסיס ולעגן אותה בשכבת העצם. גישת הכתרים מבקשת להשתמש בבסיס השן הטבעי, לצפות ולהלביש עליו את התוספת הדרושה ולעבוד עם גשרים על שיניים קיימות כדי להשלים את החלל החסר.
יש יתרונות וחסרונות לכל אחת מהגישות לשחזור שיניים, יש גם קריטריונים מקצועיים ספציפיים אצל כל מטופל נתון שינתבו אל הגישה הטיפולית היחידה וכמובן, יהיו מקרים של טיפול היברידי שיתבסס בחלקו גם על שתלים וגם על כתרים.  הכתרים והשתלים עצמם מתחלקים לסוגים שונים, חלקם מתבסס על סגסוגת מתכת מיוחדת מצופה חרס, חלקם מתבסס על חומרים מורכבים כמו זירקונייה.

אבל כמו במקרים רבים גם במקרה של שחזור שיניים לפעמים ה'מה' פחות חשוב מ-'מי'.
אז אצל מי עושים טיפולי השתלה ושחזור שיניים? התשובה הפשוטה והמתחכמת היא – אצל מומחה. אבל איך אפשר לדעת שכל מי שמציג את עצמו כמומחה לשחזור שיניים הוא אכן מומחה? דווקא יש פתרון לא רע לשאלה הזו – מרפאת רופאים בעלת מוניטין. מרפאות כאלה בדרך כלל לא ייקחו צאנס'ים, יש להם מערכת מסודרת עם הנהלה מקצועית וכאן אין פספוסים.
יתרון נוסף במרפאת המומחים הוא האובייקטיביות המערכתית. זוכרים את הגישות? ובכן מומחה לשתלים אינו בהכרח מומחה לכתרים. באופן טבעי כל אחד רואה את המציאות דרך העיניים שלו. במרפאת מומחים עם סינון וייעוץ מוקדם יש סיכוי יותר טוב שינתבו אתכם לגישה הטיפולית שהכי מתאימה למקרה הספציפי שלכם. בנוסף, במקרה שיוחלט שהכי טוב עבורכם ללכת על פתרון היברידי (שילוב של כתרים ושתלים) תוכלו לקבל מענה מתואם תחת קורת גג אחת. בישראל הכתובת המומלצת במקרים כאלה היא מרפאת דוקטור קיו (Doctor Q) בפתח תקווה. המרפאה מציעה קשת רחבה של טיפולי שחזור שיניים ואת המומחים הבכירים בישראל בתחום זה.
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים