רפואת שיניים אסתטית | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

רפואת שיניים אסתטית

 
  
כמעט מחצית מטיפולי השיניים המתוכננים נופלים בקטגוריה של 'רפואת שיניים אסתטית'. אנחנו מדברים על שוק עצום של מאות אלפי טיפולים בשנה. בסך הכול זה מובן, חיוך צחור משמש כפרמטר ליופי אידיאלי מקדמת דנא. מאחר שלא תמיד הטבע נדיב, ולא תמיד אנחנו מקפידים לשמור על מה שהטבע נתן, אז כנראה שהפלח הטיפולי הזה לא הולך להצטמצם בעתיד הנראה לעין.
אבל למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו מדברים על רפואת שיניים אסתטית? על איזה סט טיפולים מדובר? ומה מבדיל אותם מטיפולים כמו רפואת שיניים סטנדרטית או רפואת שיניים חירום? 
יש שני אספקטים מהותיים בין רפואת שיניים אסתטית לרפואת שיניים רגילה. הראשון והחשוב זו התכלית. רפואת שיניים רגילה מטפלת בבעיה שעיקרה רפואית – עששת, כאב, דלקת או פגיעה בחניכיים ומטרת הטיפול היא ריפוי שמאפשר לגוף לתפקד כרגיל וללא כאבים. מנגד, מטרת הרפואה האסתטית היא לגרום לנו להיראות טוב יותר.
האספקט השני קשור לאופי הטיפול, בעוד רפואת שיניים 'רגילה' מתאפיינת בטיפול דחוף בשל בעיה מתפרצת והוא פעמים רבות מתמשך על פני סדרת טיפולים קצרה. רפואה אסתטית היא בדרך כלל תהליך ארוך ומתוכנן. זה לא אומר שאין יוצאים מהכלל לשתי הקטגוריות ויש גם נקודות השקה רבות (טיפול אסתטי יכלול הרבה פעמים הכנה של טיפולי שורש, שיקום פה או חניכיים וטיפול חירום יכול להיות תוצאה של חבלה וככזה דורש גישה אסתטית מהרגע הראשון), אבל בגדול אלו ההבדלים.

אז אילו קטגוריות של טיפול אסתטי אנחנו מכירים? בגדול אלו הקטגוריות העיקריות:
אורתודנטים
סדרה ארוכה של טיפולים שנועדו להתמודד עם מצבים של שיניים עקומות או רווחים בשיניים, ההתמודדות נערכת באמצעות תמיכות מסוגים שונים כמו גשר אינויזליין שקוף, פלטות או הברגות.
הלבנה
טיפולים שמטרתם להלבין את השיניים באמצעות חומרים ייעודיים, ציפוי חרס או ניקוי עמוק.
השתלות
טיפולים שמחליפים שיניים חסרות או פגומות באמצעות שתלים מלכותיים ממתכת מצופה בחרס או חומרים מתקדמים דוגמת זרקונייה.
כתרים
השלמה וציפוי חלקי או מלא של שיניים כדי להשיג מראה בריא ואחיד.
 
כאמור, בדרך כלל טיפול שיניים אסתטי יכלול עבודת הכנה שמסייעת לבנות את התשתית לטיפול האסתטי. הרבה פעמים נדרש טיפול בחניכיים כמו 'הקצעת שורשים', עקירת שן חולה או א-סימטרית וטיפולי שורש שיאפשרו הרכבת כתרים. לכן, מדובר בתהליך ארוך ויקר. מנגד, הערך המוסף החברתי והפסיכולוגי של טיפולי רפואת שיניים אסתטית לפעמים לא יסולא בפז. במרבית המקרים המטופלים מדווחים על שינוי מהותי חיובי שבדיעבד לחלוטין מצדיק את ההשקעה.

ונסיים בהמלצה על המרפאות הבולטות בישראל שמציעות שירותי רפואת שיניים אסתטית. תכירו את מרפאת דוקטור קיו (Doctor Q) בפתח תקווה.
לצד שירותי רפואת שיניים רגילה כמו 'רופא שיניים דחוף' מספקת דוקטור קיו שורה ארוכה של טיפולים אסתטיים מתקדמים, הכוללים, בין היתר: טיפולים אורתודנטיים, טיפולי הלבנה, ניקוי, כתרים והשתלות. 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים