רופא שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

רופא שיניים

 
 
המראה החיצוני שלנו הינו חלק אימננטי מהרושם הכללי שאנו משאירים על החברה וחלק בלתי נפרד ממי  שאנחנו ומההערכה העצמית שלנו. ידוע כי אלו בינינו השומרים על מראה חיצוני מרשים הם אלו שאכפת להם  מעצמם ומוכנים להשקיע לא מעט זמן ומאמץ על מנת לשמור על מראה נקי ומרשים. בין שמדובר במראה הפנים שלנו ובין אם מדובר במראה הגוף, בי שמדובר בשמירה על הבריאות הכללית ובין אם יש צורך בביצוע פעילות ספורטיבית מתמדת הרי שאין מי מאיתנו המתחמק או אינו משקיע במראה החיצוני.
 
רופא שיניים
 
 
למעשה המראה החיצוני איננו רק כרטיס ביקור או תעודת הזהות שלנו בעיני אחרת. למראה שלנו יש חלק משמעותי ביותר בבנייה נכונה של הערכה עצמית בריאה ודימוי עצמי חיובי בעיני עצמנו ובעיני אחרים. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם תחושת שייכות והערכה עצמית גבוהה הרי שחשוב ביותר לשמור על מראה חיצוני מוקפד על פי הטעם האישי של כל אחד ואחת מאיתנו.
 
אחד הגורמים המשמעותיים יותר בשמירה על מראה חיצוני מרשים הינן השיניים שלנו. מראה שיניים צחור מעיד על כבוד ועל ערך עצמי וכן על השקעה בעצמנו. הדבר עובד גם בכיוון ההפוך – מראה שיניים מוזנח מעיד על חוסר הערכה לעצמי וחוסר אכפתיות כך שהמתבונן לעיתים אף יכול להסיק מסקנות שגויות. שימת הלב לניקיון השיניים היא אינה עניין יוצר דופן בימינו.
 
על מנת לשמור על שיניים נקיות חשוב להגיע לביקור אצל רופא שיניים פתח תקווה אחת לחצי שנה על מנת לבדוק כי אכן מצב השיניים שפיר ותקין ואין צורך בטיפולים מחמירים כל שהם. ככל שמקפידים להגיע לביקור אצל רופא שיניים בפתח תקוה בזמנים הנכונים כך יכולים יותר לשמור על המראה החיצוני הראוי לשיניים ועל בריאותן למשך זמן רב.
 
רופא שיניים בפתח תקווה הוא למעשה הפתרון האולטימטיבי עבור אלו בינינו המחפשים מענה לשיניים לא לבנות ולטיפולי שיניים מקצועיים ברמה גבוהה אך ללא תשלום גבוה עבור הטיפולים השונים. בפנייה אל רופא שיניים בפתח תקווה אנחנו מבטיחים לעצמנו טיפול יאות ומקצועי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אורטודונטיה
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים