רופא שיניים מומחה | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

רופא שיניים מומחה

 
 
לא צריך לספר לכם על החשיבות של טיפולי שיניים, על סוגיהם השונים. הנקודה שאנחנו רוצים להבהיר היא שלא צריך לבצע טיפולי שיניים אצל "כל אחד", וגם לא על מנת לצאת מידי חובה. תחת זאת, יש להשקיע מאמצים ראויים בבחירה של רופא שיניים מומחה, שניתן להיות בטוחים בכל מאת האחוזים שהוא יבצע את הטיפול בצורה המקצועית הטובה ביותר. לפניכם סקירה של התחום, כולל המלצה על מרפאת שיניים מהשורה הראשונה.

השאלה הראשונית: מומחה באיזה תחום?
תחום רפואת השיניים נחשב לרחב מאד כיום, ובהמשך לכך גם רשימת ההתמחויות של הרופאים השונים. לכן, כאשר סוקרים רופא שיניים מומחה, לכאורה או שלא, צריך להיות במה בדיוק הוא מתמחה – פונקציה של ההכשרות הספציפיות שעבר, הטכנולוגיות בהן הוא נעזר במרפאה שלו וכן הלאה. רוב רופאי השיניים הם מומחים לטיפולי שורש ולטיפולים "שגרתיים" אחרים, כאשר טיפולים מורכבים יותר, דוגמת השתלת שיניים, מצריכים כבר התמחות אותה אין בהכרח לכל רופא שיניים.

מכאן נובע שכאשר יודעים איזה טיפול נדרש, חשוב לברר היכן הוא עומד ברשימת ההתמחויות של הרופא הספציפי, אם בכלל. במקרה של רופא מומחה ליישור שיניים, למשל, יש לבחון ממה נובעת המומחיות שלו ובאילו שיטות של יישור שיניים הוא מתמחה. במידה ויש צורך במספר טיפולים שונים, מומלץ להעדיף מרפאות המציעות את כל הטיפולים תחת קורת גג אחת, מה שימנע מאמצים רבים במעבר בין מספר רופאי שיניים ויאפשר לבנות תכנית טיפולים מקיפה ביתר קלות.

בכל מקרה, חשוב לזכור תמיד כי רופא שיניים מומחה לתחום, בין אם מומחה ליישור שיניים ובין אם מומחה לכל תחום אחר, מגדיל את הסבירות שכל הטיפול ייעשה בצורה מיטבית, עם תוצאות מושלמות ועם מינימום סיכונים.

כך תעשו זאת נכון
אחרי שהבנתם מדוע חשוב לבחור רופא שיניים מומחה, הגיע הזמן להמלצה על מרפאת שיניים ובה צוות של רופאים כאלה. מרפאת השיניים ד''ר קיו ממוקמת בפתח תקווה וכוללת מומחים בכל התחומים הדנטליים: מומחים לטיפולי שורש, יישור שיניים, השתלת שיניים, הרכבת גשר בשיניים ועוד. המרפאה מתבססת על הטכנולוגיה המתקדמות ביותר ועל חומרים איכותיים, שמבטיחים תוצאות ללא דופי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אסתטיקה שיניים
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים