רופא שיניים חירום | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

רופא שיניים חירום

 
 
באילו מקרים נדרשת רפואת חירום? איך בוחרים את הרופא המתאים ביותר למקרה חירום?
מה הם השירותים אותם ניתן לקבל במרפאת השיניים דוקטור Q? מי יטפל בכם ב-דוקטור Q?

 
כאב השיניים מוגדר כאחד הכאבים הקשים ביותר מהם עשוי לסבול אדם. כל מי שחווה את החוויה הבלתי נעימה של כאב השיניים יודע כי הכאב מקרין לעיתים לכיוון האוזן, הצוואר, הפנים והראש. כאבי שיניים מונעים את המשך הפעילות היום יומית ומשבשים כליל את אורח החיים. על כן במקרים אלו יש כאמור צורך בשירותיו של רופא שיניים חירום על מנת לקבל את העזרה הראשונה להקלה בכאב.
 
כמו כן ישנם מקרים רבים אחרים בהם נדרשת התערבותו של רופא שיניים חירום, המקרים המוכרים ביותר הן בעיקר מקרים בהם ישנה חבלה כזו או אחרת במערכת השיניים המצריכה טיפול מיידי. תופעות אלו מוכרות לרוב בקרב אוכלוסיית הילדים הנחבלים בשיניים, חבלות אלו כוללות בין השאר שבירת שיניים, חתכים בחניכיים וכולי.
 
אין ספק כי בבחירת מרפאת השיניים שלכם חשוב מאוד לוודא כי אכן מתאפשרים במרפאה זו שירותי רפואת חירום למקרה הצורך. שירותי רפואת חירום הווה אומר כי ניתן יהיה להגיע או להזעיק את אותו רופא שיניים חירום לאורך כל שעות היממה במשך שבעה ימים בשבוע. כאמור יש לכך יתרונות רבים שכן במרפאה הקבועה שלכם יש את כל היסטוריית הטיפולים וכל המידע אשר יכול להועיל לרופא בזמן הטיפול כמו רגישויות שונות ועוד.
 
רופא שיניים חירום

 
מחפשים עזרה ראשונה שיניים? היכן מומלץ לקבל טיפולי חירום?
 
אין ספק כי העדפה היא כאמור במרפאה אשר הנכם מכירים וסומכים על הצוות המקצועי. במרפאת דוקטור Q ניתן לרכוש סוגי הטיפולים ובנוסף לכך שירות מעולה של טיפולי עזרה ראשונה למקרה הצורך לאורך כל שעות היממה שמבוצעים על ידי טובי המומחים.

 
עקירת שן כירורגית? למה בקליניקה של דוקטור Q?
 
כל טיפול שיניים ועל אחת כמה וכמה טיפולים כירורגיים מצריכים את שירותי המקצוענים ביותר. במרפאת ה ניתן ליהנות משירותיהם של רופאים מנוסים ובעלי רקורד מרשים ביותר של עשייה בתחום. עקירת שיניים שאר הטיפולים באחריות מלאה לשביעות רצון המטופלים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שיקום הפה בהרדמה
 
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים