ציפוי שיניים לומינירס | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

ציפוי שיניים לומינירס

 
 
יש לא מעט דרכים באמצעותן אנחנו יכולים לשפר את מראה השיניים שלנו, ובכך את המראה האסתטי שלנו כולו. טיפולי הלבנת שיניים, ובכלל זה הלבנת שיניים led, נחשבים לפופולאריים מאד כיום, ולצדם בולטים טיפולים ליישור השיניים (טיפולים אורתודונטים). המאמר הנוכחי מתייחס לאפשרות הנפוצה של ציפוי שיניים לומינירס, המגלמת בתוכה מספר יתרונות חשובים מאד.

על ציפויי שיניים לומינירס
מטרת העל של ציפוי שיניים לומינירס היא לצפות ולחזק באופן קבוע את השן, בד בבד עם שינוי לטובה של המראה האסתטי שלה: העלמת כתמים או סדקים, החזרת הגוון הטבעי לשן, יישור שיניים עקומות ועוד. חשוב לציין, שמדובר בהליך אחד שלמעשה כולל מספר פעולות החיוניות לשיפור מראה השיניים, מה שמעניק לו עדיפות בקרב רופאים ומומחים על פני פתרונות אסתטיים אחרים.

ציפוי שיניים לומינירס לוקח את התחום של ציפויי חרסינה לשיניים מספר צעדים קדימה. זהו חומר עמוס יתרונות, בראשם העמידות הגבוהה שלו (הוא נשמר לרוב לפרק זמן של עשרות שנים) והאפשרות להתאים אותו לצורת השיניים ולגוון שלהם. ההליך עצמו נעשה בצורה פשוטה פי כמה ביחס לפתרונות אחרים, כאשר אין כאן צורך בביצוע קדיחות או השחזות מורכבות, וגם לא בהרדמה.

יתרון משמעותי נוסף של ציפוי שיניים לומינירס, אפילו ביחס לסוגים אחרים של ציפויי חרסינה, הוא התוצאות המהירות של התהליך. להבדיל מפתרונות דוגמת גשר לשיניים או סוגי ציפויים אחרים, כאן ניתן להגיע לתוצאות מיטביות תוך מספר בודד של טיפולים, אפילו שניים או שלושה. המשמעות היא זמן החלמה מהיר יותר, ובעיקר – שינוי דרסטי מהיר יותר במראה השיניים הבעייתי.

על מרפאת השיניים דוקטור קיו
דוקטור קיו (Doctor Q) היא מרפאת שיניים בפתח תקווה המתמחה בביצוע טיפולי שיניים אסתטיים (אך ממש לא רק). רשימת ההתמחויות של המעבדה כוללת יישור שיניים, הלבנת שיניים led וציפויי שיניים, בדגש על לומינירס. צוות המרפאה הוא מיומן ורב תחומי, עובדה המאפשר לאנשיה להרכיב לכל מטופל תכנית אישית אידיאלית, שתבטיח מקסימום תוצאות במינימום זמן. הטיפולים נעשים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחומרי גלם איכותיים, שהוכיחו את עצמם כמובילים ברפואת השיניים המודרנית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רופא שיניים מומחה
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים