עקירת שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

עקירת שיניים

 
  
עקירת שיניים היא חוויה טראומטית עבור מרבית האנשים, עקירת שן היא הליך מפחיד שבמקרים רבים מתגלה גם כמלחיץ ומכאיב. למעשה, אם נצטרך לבחור הליך אחד שמסמל יותר מכול את הפוביה הנפוצה מטיפולי שיניים, כנראה שרובנו נסמן וי ליד הסיוט ששמו עקירת שן.  העניין הזה כל כך מושרש בתרבות האנושית עד שהזיכרון הקולקטיבי שלנו עדיין משמר את המיתוס של העקירה הביתית באמצעות חוט ודלת. למרות שהיום רק מיעוט מבוטל באמת עבר עקירה בשיטה הזו, כמעט כולנו יכולים לדמיין בצבעים חיים את הרגע הזה שבו השן החולה או המתנדנדת נשלפת מהחך באמצעות  החוט שנמתח בחוזקה באמצעות ציר הדלת הנטרקת.
אבל הסיוט הזה אינו מחויב המציאות, יש היום מספיק רופאים שיודעים לבצע עקירה נקייה ונטולת כאבים לחלוטין. אפילו כשמדובר בעקירת שן כירורגית, יש מרפאות שיבצעו את הטיפול באופן עדין ומלבד אי-נוחות מסוימת לא תרגישו כאבים ממשיים. 
החכמה היא לאתר את אותם רופאים בעלי ידי הזהב שיודעים לבצע עקירת שיניים נטולת כאבים. למרבה הצער, חלק ניכר מרופאי השיניים אינם כל כך רגישים לנושא הכאב, אחרים פשוט אינם מיומנים דיים. הדוגמה המתבקשת היא דווקא בזמן ההכנה לעקירה. כל עקירה תלווה בזריקת אלחוש, באופן פרדוקסלי, הרגע הזה שבו מוחדרת המחט הארוכה לרקמת החך עלול להתגלות כאחד הרגעים הכי מכאיבים בהליך העקירה. יש רופאים בעלי יד רכה, והיכרות מפותחת עם האנטומיה של החך שיודעים לתת את הזריקה הזו באופן בלתי מורגש. יש כאלה שפשוט דוחפים את המחט וזה כואב. מאוד כואב.

אז מה עושים? ניסיון אישי תמיד עוזר, ולרופא שיניים שהכאיב לנו בעבר אנחנו לא נחזור. אבל איך להימנע מרופא כזה מראש? איך אנחנו יכולים להבדיל בין רופא שיניים "קצב" לרופא שיניים "קוסם"?
דרך אחת היא להתייעץ עם חוג החברים והמכרים, בסביבה הקרובה שלנו מצטבר הרבה יותר ידע וניסיון ממה שנדמה לנו. אספו חוויות ורישומים מכמה אנשים שאתם סומכים עליהם. בדרך כלל תוכלו לאתר רופא שיניים סביר.
דרך אחרת היא לפנות, מראש, למרפאת מומחים מתקדמת שאמונה על ביצוע טיפולים מורכבים כמו שתל שן, כתר שן ולענייננו – עקירת שן כירורגית.
מרפאות מתקדמות אלו נהנות ממוניטין מצוינים ומעסיקות רק מומחים בתחומם שעברו כבר אלפי 'שעות טיסה' בביצוע טיפולי שיניים מתקדמים ובכללן טיפולי עקירת שיניים. נכון, המרפאות האלה עלולות להיות מעט יותר יקרות. אבל הפרמיה הזו תחסוך להם הרבה מאוד שקט נפשי ולא מעט כאב ממשי.
אחת המרפאות הבולטות מסוג זה בישראל היא מרפאת דוקטור קיו (Doctor Q) בפתח תקווה.

דוקטור קיו היא מרפאה מצטיינת לטיפולי שיניים מתקדמים. המרפאה מחזיקה קאדר רחב של מומחים בהרבה מאוד תת-קטגוריות ומבצעת מגוון רחב של טיפולים כמו ניתוחי חניכיים, טיפולי שורש מתקדמים, שיקום פה וגם עקירת שיניים בלי כאבים. בכלל.
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים