סגירת רווח בשיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

סגירת רווח בשיניים

 
  
יש אנשים שרווח בשיניים הולם אותם, הוא כבר חלק מהאישיות שלהם ונותן להם נופך שובב ואפילו סקסי. אבל למרות דמויות אייקוניות כמו בילבי, עבור רוב בני האדם שמסתובבים עם רווח כזה מדובר במטרד. זה לא רק עניין אסתטי, מסתבר שרווח בין השיניים מאיץ את תהליכיה הבלייה והשחיקה של השיניים והחניכיים ובנוסף מהווה כר להצטברות של עששת.
לרפואת השיניים המודרנית יש מספר פתרונות לסגירת רווח בשיניים. חלק מהטיפולים פשוטים וקצרים יחסית.
בעבר, מי שהיו אמונים על סגירת רווח בשיניים היו האורתודנטים. באמצעות אותו רציונל שמשמש אותם כשהם מיישרים שיניים עקומות, האורתודנט – מומחה ליישור שיניים - מפעיל לחץ ומקרב את השיניים אחת אל השנייה. לגישה האורתודנטית שתי מגבלות עיקריות. הראשונה היא זמן (וכשמדובר בטיפולי שיניים זמן זה תמיד גם כסף) – טיפול אורתודנטי אורך שבועות וחודשים ואנחנו חיים בעידן של סיפוקים מיידיים.

המגבלה השנייה קשורה לאופי הטיפול. טיפול אורתודנטי תמיד יהיה  בעל אופי הוליסטי. לחץ שאתה מפעיל כלפי צד אחד ישפיע גם על הצד השני. זה לא בהכרח דבר רע ובתכנון נכון זה יכול להיות אפקטיבי ויש מקרים רבים, גם היום שהגישה האורתודנטית היא המומלצת. רבים פונים ליישור שיניים באמצעות אינויזליין, בין היתר, על מנת לסגור רווחים מציקים.  אבל שוב, זו רמה אחרת של התכווננות, ודאי עבור מי שבסך הכול רצה לסגור רווח מעצבן בין השיניים.
לכן, עומדת בפנינו היום גישה טיפולית אחרת לסגירת רווח בשיניים. הרעיון כמעט הפוך מהגישה האורתודנטית שדוחפת (תרתי משמע) לצמצום הפער. הגישה החדשה שידועה בתור הגישה הקומפוזיטית, גורסת שהדרך היעילה לסגירת רווח בשיניים היא דווקא להרחיב את השן. הרעיון הוא לבנות שטח שן גדול יותר באמצעות חומרים קומפוזיטיים ובכך להביא ל'סתימת' הרווח.
לפעמים ניתן להגיע לאפקט הרצוי באמצעות ציפוי חלק מהשיניים בחרסינה, לעתים תוספת של כתר תעשה את העבודה. היתרון הגדול בגישה הזו שאפשר להתיישב על כיסא רופא השיניים ולקום אחרי שעה בלי רווח בשיניים. לפעמים זה עד כדי כך פשוט.

מאחר שהשוק מוצף ברופאי שיניים שמציעים סוגים שונים של טיפולים, קל מאוד להתפתות ולקבל החלטה לא נכונה שעלולה להתגלות כבכייה לדורות. לכן, חשוב מאוד לקבל החלטה מושכלת ולפנות למרפאת מומחים בעלת ניסיון ומוניטין בסוג זה של טיפולים. למשל, מרפאת דוקטור קיו (Doctor Q) בפתח תקווה.
דוקטור קיו היא מרכז מתקדם ומשוכלל לטיפולי שיניים בכלל ורפואת שיניים אסתטית בפרט. בין היתר פועלים בה אורתודנטים, מומחי שתלים, מומחים לשיקום פה ומומחים לטיפולי שורש. מתבצעים בה גם טיפולים כירורגיים מורכבים כמו הרמת סינוס והשתלת עצם וכמובן מגוון גדול של טיפוליים אסתטיים השלמות שיניים, הלבנות שיניים, יישור שיניים וסגירת רווח בשיניים.  המומחים של דוקטור קיו ישמחו לפגוש אתכם לפגישת ייעוץ ללא עלות. 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים