ניקוי אבן בשיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

ניקוי אבן בשיניים

 
  
הרפואה הכי חכמה והכי יעילה היא רפואה מונעת. מאיפה שלא תסתכלו על זה עדיף למנוע בעיה רפואית מבעוד מועד מאשר להתמודד תוך כדי סבל. ספק אם יש תחום בבריאות האדם שבו הרפואה המונעת אפקטיבי יותר מרפואת שיניים. זה מתחיל כמובן עם הרגלי היגיינת פה וצחצוח סדיר. השלב הבא הוא ניקוי אבן בשיניים וזה הרבה יותר משמעותי ממה שאתם חושבים.  
המושג 'אבן' בשיניים הוא קצת מתעתע, כי האבן, אותה שכבת פלאק עכורה, היא בעצם מושבה גדולה של חיידקי שיניים והשלב הראשון בהתפתחות העששת. בשלב הבא החיידקים יפרקו את שכבת האימייל שעוטפת את השן יבקעו בה חור והדרך לזיהום חלל השן הפנימי והשורש קצרה ועמה הכאבים, הטיפולים היקרים והחשש מאבדן שיניים.
כאמור, את כל זה אפשר למנוע יחסית בקלות. בקו הראשון באמצעות הקפדה על צחצוח נכון בתדירות גבוהה, שטיפת הפה במי פה ושימוש בחוט דנטלי. בקו השני באמצעות ניקוי אבן בשיניים. הרציונל פשוט, אם האבן היא שכבת הפלאק החיידקית אז כל עוד נסיר אותה נרחיק את האיום החיידקי.

בשונה ממרבית טיפולי השיניים ניקוי אבן בשיניים הוא טיפול פשוט, לא פולשני ולא כואב. הוא גם מהיר וזול. העובדה שהטיפול מתבצע בדרך כלל על ידי שיננית הופך אותו נגיש ושווה לכל נפש. לכן, גם לא מומלץ להימנע ממנו או לדחות אותו, גם אם הוא לא מלווה בתחושת דחיפות. בטווח הבינוני והרחוק טיפול של ניקוי אבן שן על ידי שיננית רק יחסוך לכם הרבה כאבים והרבה מאוד כסף.
אספקט חיובי נוסף שיש לניקוי אבן בשיניים הוא האספקט האסתטי. שכבת הפלאק, נוטה להיות בעלת גוון צהבהב עכור, הסרתה משפרת ומלבינה את מראה השיניים באופן מיידי. כאשר את הטיפול מבצעת שיננית מנוסה בעלת מגע עדין אז ניקוי אבן בשיניים יכול אפילו להסתכם כחוויה מהנה. כשמוסיפים לכל זה את העובדה ששיננית מנוסה גם תבחין תוך כדי טיפול בבעיות שיניים שרק מתחילות להתהוות, אז יש לטיפול כזה גם ערך אבחוני חשוב. מי שיקפיד לגשת לטיפול ניקוי אבן בשיניים בתדירות של כל שלושה או ארבעה חודשים עשוי להימנע ממפגש טראומתי עם רופא שיניים לאורך שנים.

החכמה היא למצוא את השיננית הטובה והמקצועית ביותר. את אלו תפגשו בדרך כלל במרפאות שיניים מתקדמות דוגמת מרפאת דוקטור קיו (Doctor Q) בפתח תקווה.
דוקטור קיו היא סוג של one stop shop לטיפולי שיניים מתקדמים. המרפאה מציעה מגוון רחב של טיפולים הכוללים שיקום שיניים, השחזת שיניים כמו גם את הטרנד החם ברפואת השיניים העכשווית – טיפול שיניים ביום אחד. וכמובן, יש כאן צוות של שינניות מעולות שישמחו לבצע עבורכם ניקוי אבן בשיניים.
למידע נוסף התקשרו למרפאת המומחים דוקטור קיו: 0722-791-683.
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים