השתלות דנטליות | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

השתלות דנטליות

 
 
ככל שעוברות השנים גדלה הציפיה ליהנות מרפואה מתקדמת יותר, עם פתרונות מתקדמים ומשופרים יותר. גם ברפואת שיניים ניתן לראות היטב את המגמה הזאת בזכות שילוב של טיפולי שיניים משמרים, טיפולים אסתטיים במסגרת רפואת שיניים אסתטית (לרבות יישור שיניים והלבנה) וכמובן - השתלות דנטליות.

כידוע, אובדן שיניים עשוי להתרחש כתוצאה ממצבים שונים כגון חבלה בשן, מכה חזקה, היחלשות החניכיים כתוצאה מגיל מבוגר או ממחלה, שן חולה שאין מנוס מלעקור אותה וכדומה. בכל המקרים הללו ובמקרים רבים אחרים השתלות דנטליות יהיו הפתרון האיכותי והטוב ביותר.

מהי השתלה דנטלית
סקרים מגלים באופן חד משמעי שישנה עליה בביקוש לביצוע פרוצדורות של השתלות דנטליות. לכן, אין פלא שהציבור הרחב מבקש לדעת מהי בעצם אותה השתלה, מהם סיכויי הצלחה, וכן גם מהם היתרונות השונים שמלווים את הטיפול.

ראשית, יש להדגיש שטיפולי השתלה שייכים הן לרפואת שיניים שיקומית והן לתחום שנקרא רפואת שיניים אסתטית. שנית, מדובר בטיפול שיכול להתבצע בטכניקות שונות כגון השתלה ביום אחד, השתלה מלאה על גבי ארבעה שתלים, שיקום והשתלה של שיניים בודדות וכן הלאה.

השתלות דנטליות הן בעצם תהליך של התקנת שן מלאכותית, שנראית טבעית לחלוטין, על גבי שתל רפואי. השתל הינו אביזר רפואי דמוי בורג, שמוכנס לתוך הלסת ובהמשך מתאחה עימה בתהליך ריפוי טבעי. לשתל יש אחיזה משופרת, הרבה יותר מזו שיש לשיניים תותבות או לגשר. בנוסף, המראה המתקבל הוא טבעי ויפה יותר וגם איכות הלעיסה והביטחון העצמי משתפרים לאין ערוך.

טיפול לכל גיל
טיפולי השתלה יכולים להתאים לאנשים בטווח גילאים רחב. זאת, לאחר בדיקת התאמה כמובן. אחוזי ההצלחה של הטיפול גבוהים מאוד והרוב המוחלט של המטופלים מדווחים על שביעות רצון מלאה וחזרה לחיים תקינים ואיכותיים.

רוצים לדעת יותר על האפשרות של טיפולי השתלה ברמה גבוהה? לא בטוחים אם זהו הפתרון הנכון עבורכם ומחפשים גורם מקצועי להתייעצות? זקוקים לטיפולים אחרים, משקמים או אסתטיים? מרפאת השיניים דוקטור קיו עומדת לשירותכם עם מגוון של מומחים ברפואת שיניים שיספקו מענה לכל בעיה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
השלמות שיניים
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים