השלמת שן | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

השלמת שן

 
 
מה היא הדרך הקלה ביותר להשלים שן חסרה?
מה הן טיפולי שיקום מערכת השיניים אותם ניתן לרכוש במרפאת דוקטור Q? 


 
השלמת שן

 
השיניים הם ללא ספק אחד החלקים החשובים ביותר המראה הכללי אשר מעבירים מסר לבן השיח ולסביבה. שיניים חסרות פוגעות בשני מישורים עיקריים שהם במישור האסתטי וכמו כן במישור הבריאותי, מחסור של שן כזו או אחרת משבש לגמרי את האיזון שבמערכת השיניים מה שעשוי להוביל לתזוזת שיניים ולפגוע בלסת ובכל מערכת הפה, השלמת שן אחת עשויה לפתור את הבעיה.
 
השלמת שן היא כיום פעולה קלה יחסית ואינה נחשבת ומסובכת מאוד, אולם עם זאת פעולה זו דורשת מיומנות רבה. הסיבות לחיסרון בשן כזו או אחרת עשויות להיות רבות ומגוונות כמו: חבלה הגורמת לאיבוד שן, מחלת שיניים, מחלות חניכיים ועוד.
 
עם השנים מערכת השיניים כולה עוברת טלטלות כאלו ואחרות הן בשל הזדקנות הגוף בכלל ומערכת השיניים בפרט והן בשל הזנחה של מערכת השיניים. הזנחה זו כוללת בין השאר אי הקפדה על צחצוח שיניים יעיל ונכון, תזונה לא נכונה אשר פוגעת בשיניים כמו שתיית משקאות מתוקים, קפה ועוד, אי שימוש באמצעים לניקוי שיניים כמו חוט דנטאלי, מי פה וכולי. כל אלה ועוד עשויים להוביל בסופו של תהליך לצורך באותה השלמת שן אחת או החלפה של כל מערכת השיניים בשיניים תותבות או בשתלי שיניים. 

 
כתרי חרסינה? נסו את הכתרים של דוקטור Q!
 
אין ספק כי על מנת לבצע את ההליך הטיפולי המושלם והמוצלח ביותר יש לעשות שימוש בחומרי הגלם ובמרכיבים האיכותיים ביותר. במרפאת השיניים דוקטור Q מקפידים על טיב המוצרים והאמצעים אשר משרתים את המטופלים השונים. כמו כן עושים שימוש בכל הטכנולוגיה החדישה ביותר בעולם על מנת לקצר ולשפר את איכות הטיפול.

 
כתר בשיניים? תנו למומחים של דוקטור Q לטפל בכם!
 
עוד לפני שלב התקנת אותו כתר לשיניים יקבל כל מטופל הסבר מפורט על ההשלכות של כל טיפול וטיפול. למומחים של דוקטור Q יש ניסיון רב וכמו כן יכולת מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול שיניים ביום אחד
 
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים