השלמות שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

השלמות שיניים

 
 
השיניים של בני האדם מתחלפות באופן טבעי פעם אחת במהלך החיים – בגיל הילדות המוקדמת ועם המעבר משיני החלב לשיניים קבועות. משום כך, כאשר מתחוללת במשך החיים פגיעה או שסובלים מנזק קשה לשן אחת או יותר נדרשת התערבות מתאימה שניתן לכנות בכינוי השלמת שיניים.

תהליכים של השלמות שיניים יכולים להיות מסוגים שונים. רופאי השיניים יכולים להציע טיפולים שונים לרבות השלמה שנעשית באמצעות שתל, טיפול שנעשה באמצעות גשרים, טיפול שמשלב שיניים תותבות ועוד.

לא כדאי להזניח
הדבר הראשון שכדאי לדעת בהקשר של השלמות שיניים הוא שניתן למנוע את הצורך בטיפול כזה או לפחות לדחות אותו לזמן ארוך אם נוהגים נכון. התנהגות נכונה בהקשר של בריאות השיניים כוללת כמובן שמירה על היגיינת פה, צחצוח נכון ושימוש בחוט דנטאלי, ביקור קבוע אצל שיננית מוסמכת וכמובן – ביצוע ביקורת קבועה אצל רופא השיניים.

מי שלא מזניח את בריאות הפה ומגיע להתייעצות בכל חשש לבעיה או במקרה של כאבים, עשוי לחסוך לעצמו טיפול של השלמת שיניים כבר בגיל צעיר. עם זאת, ישנם מקרים שבהם גם הצעדים הנכונים ביותר לא ימנעו מצב של אובדן שן או אפילו כמה שיניים. למרבה המזל, לרפואת השיניים המתקדמת של ימינו יש לא מעט פתרונות טובים ואיכותיים.

טיפול מסור ומקצועי
כל טיפול של השלמות שיניים צריך להיעשות בצורה מסודרת, בכמה שלבים. ראשית, יש צורך לברר את מצב בריאות הפה ומצב השיניים באמצעות בדיקה מקיפה. לאחר מכן, צריך לקבל הסבר מהרופא על כל הפתרונות האפשריים שיכולים לבוא בחשבון. בשלב השלישי מחליט המטופל איזו דרך תתאים עבורו ויקבל גם הסבר על יתרונות, חסרונות וסיכויי ההצלחה של אותה דרך.

רוצים גם אתם לקבל את המענה המתאים ביותר בכל הקשור לטיפולי השלמות שיניים? רוצים לברר האם הפתרון של השתלת שיניים הוא הטוב ביותר עבורכם או שאולי כדאי לבחור בסוג אחר של טיפול כגון התקנה גשר? רוצים מענה מקצועי, איכותי ואמין ולא יודעים למי לפנות? מרפאת השיניים המתקדמת דוקטור קיו עומדת לשירותכם עם טיפול מסור ומקצועי. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
שתל שן
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים