הרמת סינוס והשתלת עצם | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

הרמת סינוס והשתלת עצם

 
 
השתלת עצם מקבלת מקום של כבוד בכל רשימה של טיפולי השיניים החיוניים ביותר. כל רופא שיניים ידגיש בוודאי כי את ההשתלה לא ניתן לבצע באותה קלות בכל פה או לסת, כאשר יש נסיבות שמקשות על המלאכה ולעיתים הופכות אותה לבלתי אפשרית. המאמר הנוכחי מתייחס לקשר ההדוק הקיים בין הרמת סינוס והשתלת עצם, שנכנסים לתמונה בלא מעט הליכים של הרכבת שתל שן בשיניים.

מדוע נדרשות הפעולות האלה?
הרמת סינוס והשתלת עצם מיועדים למצבים בהם אובדן שיניים באזור הלסת העליונה לא מאפשר לבצע השתלת שיניים בצורה ה"רגילה". כל השתלת שיניים מצריכה הרי כמות מספקת של עצם, מה שלא אפשרי כאשר השתלים מיועדים להיות בחלקי האחוריים של הלסת העליונה. במצבים מהסוג הזה נדרש ליצור "גובה", באמצעות מילויה של העצם בחלק התחתון של הסינוס. הפעולה מכונה "הרמת סינוס" ונחשבת לחיונית להצלחת המשימה של ההשתלה של שתל בשיניים בלא מעט תרחישים. האתגר כאן הוא להפריד בין הרקמה המקיפה את הסינוס לבין החלק התחתון שלו, ולאחר מכן ביצוע ההשתלה בין אותה רקמה רכבה לבין העצמה הנמצאת ברצפת הסינוס.

הליך ביצוע הרמת סינוס והשתלת עצם נחשב למורכב, כך שהוא חייב להתבצע על ידי רופא שזהו תחום המומחיות שלו. נדרש כאן דיוק מקסימלי הן באופן ביצוע ההליך והן בשלבים המאוחרים של הרכבת שתל שן לאחר מכן. כאשר אותו גורם הוא אכן מיומן, עם זאת, הסיכויים להצלחת הניתוח נחשבים לגבוהים מאד. צריך לקחת בחשבון שייתכנו סיבוכים וכן תופעות לוואי (נפיחות, כאבים), אשר חולפות לרוב לאחר מספר ימים או תוך שימוש בתרופות כלליות.

ד''ר קיו – המרפאה שלכם בתחום
ד''ר קיו היא מרפאת שיניים בפתח תקווה הנחשבת לאחת הבולטות בתחום הדנטלי באזור המרכז. התמחות מיוחדת של המרפאה היא הרמת סינוס והשתלת עצם, שמבוצעים על ידי צוות המרפאה במקצוענות ללא פשרות ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות. המרפאה בונה לכל מטופל תכנית אישית ומלווה אותו לכל אורך הדרך – החל מהאבחון ובניית התוכנית, דרך ההתאמה של שתל בשיניים ועד להליכים של הרמת הסינוס, השתלת העצם והשתלת השיניים לאחר מכן.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציפוי שיניים לומינירס
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים