המרפאה | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

המרפאה

 
 
מרפאת השיניים DoctorQ הינה מרפאת שיניים פרטית, ממוקמת במרכז פתח תקווה. עם גישה נוחה למגיעים מכל מקום בארץ.
מרפאת השיניים כוללת ארבעה חדרי טיפולים, וצוות רפואי גדול שיכול לתת מענה בכל תחום ברפואת השיניים.
 
 
 
     
  הצוות     צוות הטכנאים
     
צוות המרפאה כולל מערך של רופאים כירורגים, משקמים, מומחים, אורתודונטים, טכנאים, סייעות ושינניות.
הצוות הרפואי שלנו הם בוגרי הארץ, הונגריה ורוסיה בעלי רישיון עבודה של משרד הבריאות.
 
הרופאים מוקירים מאוד את תוצאות עבודתם ומעלים בהתמדה את מיומנותם וידיעתם בלימודי המשך.
 
הצוות בעל ערכי מוסר גבוהים, יחסי אנוש מצוינים ומקצועיות גבוה.
 
ב DoctorQ יש לנו יתרון גדול בהיותנו מגובשים בכל תחומי רפואת השיניים, צוות רפואי מכל תחום אפשרי תחת קורת גג אחת. לכן אנו יכולים להתמודד עם כל מצב רפואי, קליני מורכב בהתייעצות עם רופאי המרפאה ובעבודה מאוחדת למצוא את הפתרון הטוב ביותר למתרפא.
 
 
כמו שכבר הזכרנו מרפאת השיניים  DoctorQ כוללת גם צוות טכנאים. 
 
בזכות העובדה שבמרפאתנו ישנם טכנאי שיניים אנו יכולים למזער את כל התהליך המעבדתי לדיוק ממשי והתאמה טובה ואסתטית. המעבדה שאנו עובדים איתה בשיתוף פעולה עם טכנאים שלנו, מאפשרת מילוי צרכי המתרפא באופן מהיר.

צוות הטכנאים ומעבדת השיניים עובדים יחד בשיתוף פעולה כדי לתת לפציאנט את השיניים אשר חלם עליהם.
 
מעבדת השיניים מספקת עבודות מכל הסוגים: כתרי חרסינה, כתרים זמניים, כתרי זירקוניה, כתרים על שתלים, גשרים, תותבות זמניות, תותבות קבועות, סדי לילה, סדים אורטודונטיים, סדים להלבנת שיניים ועוד... 
 
 
 
 
  ביקור ראשון...
 
מגיעים למרפאה בתאום מראש. בקבלה יקבלו את פניכם עובדים שלנו שינעימו את זמן שהייתכם במרפאה.

ביקור אצל רופא שיניים עלול להלחיץ מטופלים בשל דעות קדומות שרווחות בחברה לגבי טיפולי שיניים והאי-נעימות הכרוכה בהם.
חשוב מאוד להפיג חרדות בעזרת מגע אישי, שתית תה או קפה ושיחה נעימה בעת מילוי הטפסים הרשמיים, בהתאם לדרישות החוק והאתיקה הרפואית.
 
בזמן ההמתנה תוכלו לעיין ברישיונות העסק כמרפאת שיניים וברישיונות הרופאים המטפלים, לשמוע את סיפור הקמת המרפאות ולסייר במרפאה ובמעבדה.
 
 
 
 
 
בהמשך לפגישתכם עם הרופא תצטרכו למלא שאלון רפואי האוסף בתוכו פרטים לגבי בריאותכם. שמירה על חוק זכיות החולה מכתיבה לנו את כללי הדיסקרטיות וגם כללי האכסון של מידע שכזה. הרי דווקא מזה מתחילה דאגתנו לביטחונכם במסגרת ההליך הרפואי. אתם תכירו את האסיסטנטית של הרופא, היא תלווה אתכם לחדר הטיפולים שיהיה ערוך ומוכן לביקורכם, גם אם הטיפול לא יבוצע באופן מיידי. לניקיון וסטריליות ישנו קשר ישיר לאיכות הטיפול.

חשוב לנו שתרגישו נוח במרפאה למרות הימצאותם של מטופלים אחרים עם הרגלים, תכונות אופי ומאפייני מצב בריאותי שונים.

אסיסטנטית תמיד תהיה לצידכם. היא תמיד תתמוך בכם במהלך כל תהליך הטיפול. אחרי היכרות עם הרופא ואיסוף מידע אודות סיבת פנייתכם הרופא יחליט על ביצוע בדיקות אבחנתיות ויסביר את כדאיותן. בהתאם לצורך הקליני, הרופא יספר לכם אילו בדיקות תידרשו לעבור בהמשך ומה הסיבה לביצוען. חלק מהבדיקות נערכות במכונים ייעודיים – אתם תקבלו הפנייה מסודרת עם תיאור הבדיקה, כתובת המקום ולוח זמנים לתאום.
אתם משתתפים באופן פעיל בתהליך הייעוץ, וזה מאפשר למצוא פתרון לבעיה בהתאם לצרכים שנידונו עם הרופא.
  רפואת השיניים כיום יכולה להציע יותר מפתרון אחד לאותה בעיה. בדומה לרפואה כללית בה לכל תרופה ישנן תופעות לוואי, גם לכל פתרון במסגרת רפואת שיניים ישנם יתרונות וחסרונות.

אנו משוכנעים כי על המטופל לקבל את מלוא המידע כדי שקבלת החלטות לגבי בריאותו ובריאות יקיריו תיעשה באופן מודע ושקול. לעיתים קרובות יש צורך לצרף לייעוץ (וגם לטיפול בהמשך) רופאים מומחים בתחומים שונים. זה נעשה לצורך ניתוח נתונים וקבלת החלטה. לא רופא יחיד אלא צוות רפואי שלם מחליט מה הפתרון הטוב ביותר עבורכם. הליך אבחון כזה וניתוח נתונים הקודמים לטיפול אורך לא פחות משעה, ולעיתים גם כמה פגישות (לא במקרים של כאב חד וחוסר נוחות, כמובן).

הליך האבחון הראשוני הינו תנאי הכרחי לאיכות גבוהה של הטיפול.

ככל שנאסוף יותר נתונים אודות בעיות בחלל הפה, כך האבחנה תהיה מדויקת יותר, שלבי הטיפול יהיו צפויים יותר והתחזית תהיה סבירה יותר. אם קודם הנסיבות הפריעו לקבלת החלטה נכונה ושקולה לגבי חשיבות עליונה של בריאותכם – אתם תקבעו סדר עדיפויות חדש !.
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים