המלצות על מרפאות שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

המלצות על מרפאות שיניים

 
  
בחירה ברופא שיניים או מרפאת שיניים היא תמיד עניין מבלבל. בין אם אתם מחפשים רופא שיקבל אתכם לטיפול שורש דחוף ובין אם אתם שוקלים לעשות ציפוי שיניים לימנייט, הרשת מוצפת בהצעות על "רופא שיניים מומחה" ובהמלצות על מרפאות שיניים. למה להאמין? מה חשוב לבדוק? למה לשים לב ועל מה אסור בכל מקרה להתפשר?
יש כמה פרמטרים שאנחנו יכולים להפעיל כאשר אנחנו מחפשים המלצות על מרפאות שיניים. חלקן המלצות שנכונות לכל תחום צרכני, חלקן ספציפיות לתחום הבריאות ורפואת השיניים.
קריטריון ראשון הוא קריטריון הוותק, כמו בכל עסק אחר אז גם כשמדובר על מרפאת שיניים ותק של עשור ומעלה מעיד על יציבות כלכלית ומקצועית. יציבות מקצועית מעידה על רמה כללית גבוהה ואמינה. במרפאות שיניים יש משמעות לא רק לוותק של המרפאה אלא גם לוותק של הרופאים. רופא שיניים מומחה הוא אחד שצבר מספר שנות ניסיון בתחום התמחותו והתמחה בעצמו במוסד מוכר.

קריטריון כללי נוסף שחשוב להקפיד עליו, ושהיום בעידן האינטרנט קל מאוד לבדוק, הוא שביעות רצון מצד הציבור הרחב. זה לא מתמטיקה, כי תמיד יהיו חוות דעת לכאן ולכאן, אבל בדרך כלל ניתן לזהות את המגמה הכללית. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאינטרנט לרשום במנוע החיפוש – 'המלצות על מרפאת שיניים' בצירוף שם המרפאה שאתם רוצים לבדוק ודוקטור גוגל כבר יציף עבורכם שלל תגובות בפורומים, מאמרים וכמובן – ברשתות החברתיות.
אחרי שהגענו למסקנה שהמרפאה שאנחנו בוחנים היא מוסד ותיק ואמין, כדאי לבדוק את קשת תחומי ההתמחות שלה. יש ברפואת שיניים עשרות תת-קטגוריות ואין מרפאה שמתמחה בכולם. הקפידו לבחור באחת שמתמחה בעשר קטגוריות לפחות ובהן גם קטגוריות רחבות ונפוצות כמו 'רפואת שיניים דחופה', טיפולי שורש, פריודונטיקה (רפואת חניכיים) ושיקום פה. נוכחות של מומחים וידע מקצועי בתחומים אלה תחת קורת גג אחת היא תמיד סימן טוב ומאפשרת למרפאה לתת כיסוי טיפולי שמערב מספר דיסציפלינות.
אחרי שזה נאמר, צריך לזכור שלפעמים אנחנו מחפשים מומחה למשימה פחות נפוצה, כמו למשל, ציפוי שיניים לומינירס. חייבים לוודא שהמרפאה שאנחנו בוחנים מתאימה ומתמחה גם בתת הקטגוריה הזו – אחרת, במה בעצם הועלנו?
אחרי שפרסנו בפניכם את התורה דרכה אפשר לברור ולהבין איך בוחנים 'המלצות על רפואת שיניים' הגיע הזמן ליישם את התורה בעצמנו ולהציג בפניכם את ההמלצה החמה שלנו. אחרי תחקיר רשת מקיף שערכנו, אנחנו בוחרים להמליץ בפניכם על מרפאת דוקטור קיו (Doctor Q) בפתח תקווה.
דוקטור קיו היא סוג של סופרמרקט לטיפולי שיניים מתקדמים. המרפאה מציעה מגוון רחב של טיפולים הכוללים טיפולי שורש, רפואת חניכיים, שתלים, גשרים, ציפוי שיניים לימנייט. ציפוי שיניים לומינירס ועוד תת קטגוריות רבות.
למידע נוסף וקביעת פגישת אבחון וייעוץ חינם התקשרו למרפאת המומחים דוקטור קיו: 0722-791-683.
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים