הלבנת שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

הלבנת שיניים

 
 
המראה החיצוני הינו חלק אימננטי מכל אחד מאיתנו ולכולנו חשוב כיצד ניראה במקום העבודה החדש או באירועים משפחתיים, אירועים חברתיים ואפילו במפגש סתמי. למעשה, למראה החיצוני תפקיד גדול יותר מאשר רק השארת רושם על האחרים. המראה החיצוני שלנו מעיד על היחס שלנו לעצמנו ויש לו חלק ניכר בהערכה העצמית שלנו ובבניית דימוי עצמי בריא.
 
הלבנת שיניים בין שמדובר במראה פנינו ובין אם מדובר במראה הגוף הרי שהשקעה במראה החיצוני הינה קריטית ומשמעותית ומניבה את פירותיה כאשר אנו משקיעים את האנרגיה הנכונה בגוף ובפנים. המעוניינים לשמור על מראה חיצוני הולם ומרשים עושים לא מעט מיכולתם להשקיע במראה הפנים והגוף וכן בתחושת בריאות כללית. אחד הסממנים החשובים וכן אחד הגורמים המשמעותיים ביותר בחיוך שלנו, ברושם הראשוני שאנחנו משאירים ובתקשורת שלנו עם אחרים הוא החיוך ומראה השיניים. שיניים לבנות מראות על כבוד וערך עצמי, על בריאות אישית ועל אכפתיות למראה הפנים שלנו כמו גם אכפתיות ומודעות לרושם הראשוני שאנו משאירים כאשר אנו משוחחים עם אדם חדש שזה עתה הכרנו.
 
קפה ואלכוהול, סיגריות ומאכלים אחרים יכולים להביא למראה שיניים מוכתם ולא בריא. למעשה כלל לא קל לשמור על שיניים הנראות לבנות למשך כל החיים ולא משנה כמה פעמים ביום נצחצח. על מנת להגיע למצב של שיניים נקיות ומצוחצחות ברמה גבוהה ישנו הכרח להגיע לשיננית אחת לחצי שנה לצורך טיפול הלבנת וניקוי שיניים.
 
אולם גם אצל השיננית ישנן תופעות שלא ניתן למגר כמו גם כתמים קשים אותם לא ניתן להסיר. לשם הסרת כתמים קשים ולצורך הלבנת שיניים חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע ובאלו שיש להם ניסיון רב שנים בתחום. הלבנת שיניים הינה הפתרון האולטימטיבי עבור אלו בינינו המעוניינים להשאיר רושם טוב על המתבוננים בהם למשך זמן רב.
 
הלבנת שיניים מעניקה לכם את האפשרות לחייך מאוזן לאוזן ולהשאיר רושם חיובי על המתבוננים בכם. אין ספק שלמראה שיניים לבנות לא ניתן להגיע אלא באמצעות הלבנת שיניים בפתח תקווה ברמה מקצועית וחסרת פשרות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלת שיניים
הלבנת שיניים
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים