הלבנות שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

הלבנות שיניים

 
 
מה היא המשמעות של הלבנת השיניים שלכם? מדוע השיניים זקוקות להלבנה? מה הן שיטות ההלבנה הטובות ביותר? איך בוחרים את רופא השיניים שלכם? מה הם היתרונות של מרפאת דוקטור Q?

 
אין שום צל של ספק לגבי החשיבות של שיניים לבנות ויפות, על כך יכולים להעיד כל אלה שעברו תהליך כזה או אחר של הלבנת שיניים. כיום הלבנות שיניים הינן חשובות ביותר מכמה וכמה סיבות, הראשונה החשובה מכולן היא כאמור לטובת הרגשה אישית הרבה יותר נעימה וכמו כן לטובת שיפור הביטחון העצמי. סיבה נוספת ולא פחות חשובה היא כאמור על מנת לשמור על בריאות השיניים ומערכת הפה. 
 
ישנם כיום שיטות רבות ומגוונות של טיפולי הלבנות שיניים. אולם לפני הסבר על שיטות כאלו ואחרות חשוב מאוד להבין את הסיבות שבגינן השיניים של כל אחד ואחת עשויות לשנות גוון. עם השנים והזדקנות מערכת השיניים חלים שינויים רבים בפה כמו שינויי צבע, תזוזות של שיניים, היחלשות השן ועוד. תופעות אלה נובעות מסיבות שונות כמו מחלות שיניים וטיפולים רבים, שינויים הורמונאליים, חבלות, תזונה לא נכונה, אורח חיים לא בריא, אי הקפדה על היגיינה ועוד.

 
הלבנת השיניים מתחילה כבר בשלב הצחצוח הנכון, כמו כן ניקוי אבנית אחת לכמה חודשים תתרום ללובן השן. ישנם שיטות לטובת הלבנת השיניים כמו מדבקות מיוחדות וציפויים שונים, הלבנת שיניים בלייזר ועוד.

 
ציפוי שיניים לומינירס? מרפאת דוקטור Q לשירותכם!
 
במרפאת דוקטור Q ישנם כל האפשרויות הנדרשות על מנת לבצע את ההליך הטיפולי המוצלח ביותר. במרפאה זו עושים במלאכה טובי המומחים לכל תחומי רפואת השיניים. כמו כן במרפאת דוקטור Q מקפידים על שימוש בחומרים המיוצרים אצל היצרנים המובילים בעולם. הפקדה רבה על רמת שירות מעולה, טכנולוגיה המתקדמת ביותר וכמו כן רמת סטריליות גבוהה.

 
הלבנות שיניים


 
ציפוי שיניים למינייט? רק במרפאת דוקטור Q!
 
במרפאת שיניים זו תמצאו את כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת. מעקב אישי וצמוד לאורך כל הדרך. טיפולים כמו: השתלות שיניים, טיפולי שורש וסתימות, ניקוי אבנית, הלבנות שיניים בשיטות שונות, ציפויי חרסינה לשיניים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השלמת שן
 
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים