גשר שקוף לשיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

גשר שקוף לשיניים

 
  
במחקר סוציולוגי פסיכולוגי שהתבצע באוניברסיטה אמריקאית, הוצגו לשתי קבוצות של נסיינים תמונות של אנשים אותם הם נדרשו לדרג לפי רמת האמפתיה והאמון שהם רוחשים למצולמים האנונימיים מבחינתם. שתי הקבוצות כללו צילומים של אותם אנשים. ההבדל היחידי היה שחלק מהתמונות היו צילומים של אנשים לפני שעברו יישור שיניים וחלק כללו את תמונות ה"אחרי".
התוצאות היו חד משמעותיות תמונות ה"אחרי" זכו לאהדה מובהקת גורפת ביחס לתמונות ה"לפני".
למרבה הצער העולם שלנו מתנהל לפעמים באופן רדוד ופשטני, קשה להפחית בחשיבות שמשחקות אינטראקציות ראשוניות באופן שהסביבה תופסת ומתייגת אותנו. "יופי פנימי" זו תכונה נחמדה, אבל הרבה יותר קשה להבחין בה כשיש לכם סט של שיניים עקומות.
הדרך הפופולרית ביותר להתמודד עם שיניים עקומות היא גשר שקוף לשיניים. ענף האורתודנטיה התפתח שנות אור מאז שנות השבעים בהן כמעט שליש מילדי ישראל הסתובבו עם פלטה בפה. למותר לציין, שאותה פלטה לא תמיד הועילה לרבים מאותם ילדים. חלקם הגיעו לגיל מבוגר וגילו שלמרות מעטפת הנימוס עולמם של המבוגרים עלול להיות אכזרי לא פחות מעולמם של הילדים.
מאחר שעד לפני כמה שנים האופציה היחידה ליישור שיניים בגיל מבוגר היה קיבוע באמצעות ברזלים – פתרון שאסתטיקה אינו הצד החזק שלו – קל וחומר כאשר מדובר באדם מבוגר שהברזלים מוסיפים לו גם ממד מגוחך, רבים פשוט חרקו שיניים וסחבו חיוך עקום. אבל עם הופעת הגשר השקוף לשיניים כל זה השתנה.
גשר שקוף לשיניים הוא בעצם סדרה של קשתות שעשויות מפולימר שקוף וחזק בשם אינויזליין, הוא מותאם אישית ומבחינת צופה מהצד הוא אינו נצפה ולפיכך אינו קיים.  מאידך, במבחן התוצאה הגשר השקוף קיים ומקיים. בתוך מספר חודשים אפשר היום לפתור ולתקן הזנחה של שנים. יישור שיניים מקצועי שמשלב טיפול כללי בשיניים, הלבנה וסתימת חללים חסרים באמצעות גשר חרסינה יכול לחולל מהפך דרמתי בחזות של אדם. מהפך כזה ישר ישנה, לא רק את האופן שהחברה רואה את המטופל, אלא גם את הדימוי העצמי שלו. מכאן השמיים הם הגבול.
אז נכון, טיפול בגשר שקוף לשיניים אינו זול ועשוי להגיע לעשרים אלף שקלים (במקרים רבים הרבה פחות), אבל זו מסוג ההשקעות ששוות כל פרוטה. החוכמה האמיתית זה לאתר את הגורם המקצועי המתאים ביותר. אנחנו ממליצים על מרפאת דוקטור קיו (Doctor Q) בפתח תקווה.

מדובר במרפאת מומחים גדולה לטיפולי שיניים מתקדמים שמרכזת בתחומה מומחים מענפים רבים של רפואת שיניים: אורתודנטים, מומחים לשיקום פה, מומחים להשתלות שיניים, הרמות סינוסים ועוד. כל אלו מעניקים קשת טיפולים שלמה הכוללת יישור שיניים, ציפוי שיניים, השלמת שיניים, התקנת גשר פנימי לשיניים וגשר חרסינה לשיניים.
המערך של מרפאת דוקטור קיו הוא מהמובילים בישראל ביישור שיניים באמצעות גשר שקוף בטכניקת האינויזליין. המומחים של דוקטור קיו ישמחו לפגוש אתכם לפגישת ייעוץ ללא עלות. 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים