גשר בשיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

גשר בשיניים

 
 
המראה החיצוני הינו חלק אימננטי מהיותנו מי שאנו, מהזהות שלנו בעיני אחרים ומהדימוי החברתי שלנו. על מנת לשמור על מראה חיצוני הולם רובנו עושים לא מעט מאמצים על מנת לשמור על חזות מכובדת הכוללת לא מעט נכונות מצידנו לאמץ אורח חיים בריא הכולל מזון בריא ומזין, ספורט ועבודה עצמית אירובית או עבודה על השרירים, פיתוח הגוף והצמדות לעקרונות בריאים כאלה ואחרים המשפרים את איכות חיינו.
 
גשר בשיניים
 
המראה החיצוני שלנו איננו רק החזות שלנו המתקשרת עם החברה אלא מהווה גם אסמכתא להערכה העצמית הכללית שלנו ולאיך שאנו חשים בנוגע לעצמנו ולגוף שלנו. השקעה במראה החיצוני מחזירה את עצמה באמצעות ביטחון עצמי והערכה עצמית גבוהה כמו גם אפשרות ליהנות מהיכולות החברתיות השונות שלנו והיכולת לתקשר עם אחרים ממקום של הערכה עצמית וכבוד עצמי.
 
אחד האיברים היותר מהותיים המשפיעים על הביטחון העצמי שלנו ועל הדימוי העצמי, כמו גם על המראה הכללי שלנו והתחושה לגבי עצמנו הן השיניים. מי שהתנסה בעבר בשיניים לא ישרות או שיניים עקומות כמו גם בעיות בשיניים יודע כי מדובר בהתמודדות לא קלה המעיקה לא מעט על אלו בינינו שהמראה החיצוני חשוב להם. גשר בשיניים  יכול להיות מענה מצוין עבור אלו בינינו המעוניינים לשפר את המראה החיצוני שלהם וליהנות משיניים ישרות כמו גם חיוך לבן ונקי מאוזן לאוזן יכולים למצוא מענה הולם במרפאת השיניים שלנו בפתח תקווה.
 
דבר ידוע הוא כי טיפולי שיניים יכולים לעלות לנו הון תועפות ואם לא נתמודד עמן בהקדם האפשרי ובדרך המקצועית ביותר הרי שנוכל למצוא את עצמנו משלמים הון תועפות על טיפולי שיניים שונים כאלה ואחרים להשבת המצב לתקינותו. גשר בשיניים הוא איננו הוצאה של מה בכך ומצריך תכנון מראש אולם על מנת להימנע מהוצאות מופרזות חשוב ביותר שנוכל למצוא את אנשי המקצוע האיכותיים והמנוסים ביותר בתחום. גשר בשיניים יכול להיות חוויה טראומתית או חוויה מתקנת – בהתייחס לרופא שבחרתם ולטיפול שקבלתם בהתאם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הלבנת שיניים
 
 
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים