אסתטיקת שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

אסתטיקת שיניים

 
 
מה היא המשמעות של הפקדה על אסתטיקה דנטאלית?
מה הם הטיפולים הנכונים למראה אסתטי לשיניים?
איך משפיע מראה לא אסתטי על חיי היום יום? למה דווקא דוקטור Q?

 
עבור כל אמן המופיע בפני קהל, עבור כל בחורה הרוצה להרשים את בן זוגה, עובר כל ילד הרוצה למצוא חן בעיני חבריו לכיתה לשיניים בפרט ולמערכת הפה בכלל יש משמעות גדולה ביותר. הפנים מספרות את הכל ולשיניים יש חלק משמעותי ביותר במראה הפנים. עבור אלו שסובלים מבעיות אסתטיקת שיניים כאלו ואחרות יודעים עד כמה לא נעימה היא ההרגשה ועד כמה הביטחון העצמי עשוי להתערער.
 
הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום פתרונות לכל סוגי הבעיות האסתטיות בשיניים, החל מיישור שיניים עקומות, הלבנת שיניים בעלות גוון צהוב\חום, ניקוי האבנית המצטברת על השן ועוד. טכניקות ושיטות העבודה לטובת שיפור אסתטיקת שיניים משפרות כאמור לא רק את המראה של מערכת השיניים אלה גם את בריאות השן. הרחקת האבן לדוגמא תתרום רבות לבריאות החניכיים ותמנע מחלות חניכיים המצריכות לעיתים פעולות כירורגיות.
 
טיפולי אסתטיקת השן נדרשת כתוצאה ישירה של הזנחת השיניים. כל מי שאינו מצחצח את שיניו בצורה נכונה או כל מי שאינו עושה שימוש נכון באמצעים כאלה ואחרים לניקיון מערכת השיניים ימצא את עצמו ביום מן הימים דורש את אותם טיפולי אסתטיקת שיניים. טיפולי האסתטיקה במרפאות דוקטור   Q מבוצעים על ידי מומחים לאסתטיקת הפה.

 
ניקוי אבן בשיניים? נסו את השירות של דוקטור Q!
 
במרפאת השיניים דוקטור Q ניתן ליהנות ממבחר גדול של טיפולים כאשר לכל טיפול יש את המומחה שלו. ניקוי האבנית יתבצע על ידי שיננית מקצועית ביותר וכמו כן בעלת ניסיון רב. במרפאת השיניים דוקטור Q מאמינים כי הצלחת הטיפול מתחיל באיכות השירות ועל כן מקפידים על טיב השירות אורך כל הדרך.
 
אסתטיקת שיניים

 
השחזת שיניים? למה דווקא דוקטור Q!
 
אין ספק כי על מנת לזכות לטיפול האיכותי ביותר יש צורך בצוות מיומן ומנוסה. במרפאת השיניים דוקטור Q ניתן לרכוש טיפולי שיניים כמו: סגירת רווח בשיניים, יישור שיניים, הלבנות, השתלות, טיפולי חירום ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
גשר זירוקניה
 
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים