אסתטיקה שיניים | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

אסתטיקה שיניים

 
 
מגיל צעיר, מלמדים אותנו לשמור על בריאות השיניים שלנו. כאשר אנחנו מתבגרים, אנחנו מבינים שמדובר במשימה שאינה פשוטה כלל וכלל. במהלך השנים עלולות השיניים שלנו לסבול מלא מעט נזקים, בין אם עקב תחזוקה לא נכונה, תזונה לא מתאימה או אפילו פגיעה פיזית. חלק מהנזקים האלה פוגעים במראה השן, ומצריכים מאתנו להיכנס לתחום של אסתטיקה שיניים, על הטיפולים המגוונים הניתנים במסגרתו: החל מהשחזת שיניים, דרך שחזור שן ועד לטיפולים אחרים החשובים לא פחות.

שיניים, אסתטיקה ומה שביניהם
מטרת העל של התחום של אסתטיקה שיניים היא לשפר את מראה השיניים. עם זאת, בפועל מדובר בטיפולים שמשפיעים לטובה גם על השימוש בשיניים. זה מתחיל עם השחזת שיניים, מעין עיצוב מחודש שלהם שנועד להפוך את החיוך לאסתטי יותר ואת הלעיסה עצמה לפשוטה יותר. יתרון מרכזי אחר של ההשחזה הוא שהיא מאפשרת להתמודד עם צפיפות יתר בשיניים, פגם אסתטי לא מבוטל.

שחזור שן הוא הליך נוסף המשתייך לקבוצה של טיפולי אסתטיקה שיניים. הטיפול מאפשר ליצור שן חדשה, יש מעין, במקום שן אשר נפלה, נרקבה כמעט לחלוטין, נעקרה או ניזוקה בצורה חמורה בכל דרך אחרת. הטכנולוגיה המתקדמת המוצעת כיום מאפשרת ליצור שחזור מסוים של השן ולהביא להתאמה מלאה שלה למבנה הלסת ולשיניים הסמוכות, מה שכמובן משפר את המראה עוד יותר.

התחום של אסתטיקה שיניים כולל טיפולים אחרים, שחשיבותם מכרעת לא פחות. יישור שיניים מאפשר להתמודד עם מצב נפוץ של שיניים עקומות ומאפשר לזכות בחיוך אסתטי הרבה יותר. טיפול אסתטי נוסף הוא הלבנת שיניים, אשר בכוחו להחזיר לשן את הגוון הלבן הטבעי שלה. וכמובן שאפשר לחשוב על טיפולים אחרים, שנכנסים לתמונה בלא מעט מצבים.

איפה מבצעים את הטיפולים?
מרפאת השיניים של ד''ר קיו הוא המקום לעבור טיפולי אסתטיקה לשיניים באזור פתח תקווה. המרפאה מציעה מגוון רחב של טיפולים השיניים לתחום, לרבות השחזת שיניים, טיפולים אורתודונטים (יישור שיניים), הלבנת שיניים ושחזורים מסוגים שונים. צוות המרפאה כולל רופאי שיניים בעלי התמחויות שונות, שמעניקים יחדיו את תמונת הטיפולים המלאה ביותר, באיכות ללא פשרות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
רפואת הפה והשיניים
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים