אורטודנט מומחה | דוקטור Q
 
     
הרצל 27, פתח תקווה   |   לקביעת תור ומידע נוסף חייגו: 0722-791-683  
 

 
 
לקביעת תור ומידע נוסף:
 
מאמרים:
 
  All on 4/6  
  SIRONA  
  יישור שיניים  
  הלבנת שיניים  
  השתלת שיניים  
  טיפול שורש  
  אורטודונטיה  
  פריודונטיה  
  גשר בשיניים  
  מרפאת שיניים בפתח תקווה  
  רופא שיניים  
  טיפולים נוספים  
 
 

אורטודנט מומחה

 
 
כמה עולה ליישר את השיניים ומדוע מתעקמות השיניים?
האם טיפול יישור שיניים מתאים לכל אחד? איך בוחרים את האורתודנט המתאים ביותר עוברכם?
כמה זמן עורך תהליך יישור השיניים?


שיניים ישרות, לבנות ויפות הם ברי השגה עבור כל אחד ואחת. שיניים עקומות אינן גזירת גורל וניתן לשפר את מראה השיניים העקומות באופן משמעותי ביותר. כל אשר נדרש הוא לפנות אל מרפאת דוקטור Q ולקבל את הייעוץ וההכוונה לגבי כל אחד ואחד מהשלבים אותו המטופל יידרש לעבור על מנת להגיע אל התוצאה היפה והמרשימה ביותר.

עוד בטרם תפנו אל אותו אורטודנט מומחה חשוב מאוד להבין כי שיניים עקומות הן תוצאה של הרבה מאוד דברים שעשויים להשתבש לאורך השנים. לא פעם אנו מגלים כי השיניים התעקמו בשל בעיה מולדת בלסת, לסתות שאינם מותאמות אחת לשנייה גורמות לא פעם ללחץ על השיניים ולעיקומן. כמו כן ישנם מקרים רבים בהם חיסרון של שן עשוי לגרום לתזוזה של כל מערכת השיניים ולהקנות מראה של שיניים עקומות ולא סימטריות.

אורטודנט מומחה יאבחן את הבעיה ואת הסיבות שבגינן התעקמו השיניים. לא פעם תהליך יישור השיניים דורש התערבות כירורגית על מנת ליישר את הלסתות ולהחזירן למקומן. כמו כן חשוב מאוד להבין כי תהליכי יישור השיניים על ידי אורטודנט מומחה דורשים הרבה מאוד סבלנות מצד המטופלים שכן תהליכים אלו עשויים להמשך לאורך מספר חודשים.


אורטודנט מומחה


מתלבטים בין אורתודנטים? פנו אל שירותי מרפאת דוקטור Q!

אורתודנטיה היא אומנות לכל דבר ועניין ובקליניקת דוקטור Q יש את המומחים ביותר לאומנות זו. טיפולים מרשימים ביותר במקרים קשים במיוחד לצד טיפולי יישור שיניים במקרים קלים יותר. אומנות יישור השיניים היא כאמור עניין של ידע רב לצד ניסיון של שנים רבות ורקורד עשיר ומוצלח.


רופא שיניים מומחה? אילו מומחים ניתן למצוא המרפאת השיניים דוקטור Q?

כל סוגי הטיפולי תחת קורת גג אחת. טיפולי חירום למקרה הצורך לאורך כל שעות היום, טיפולים משקמים, טיפולי אסתטיקת הפה ועוד. רפואת הפה והשיניים ברמה הגבוהה ביותר וכמו כן באחריות מלאה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אסתטיקת שיניים
 
 
 
אנו עובדים מול מיטב חברות הביטוח:

מרפאת שיניים דוקטור קיו - טיפולי שיניים מתקדמים ע"י מומחים  |  טל' המרפאה: 0722-791-683  |  כתובת: הרצל 27, פתח תקווה

אורטודנט מומחה   אסתטיקת שיניים   גשר זירקוניה   הלבנות שיניים   השלמת שן   טיפול שיניים ביום אחד   יישור שיניים בלתי נראה   יישור שיניים מהיר   מומחה להשתלות שיניים   מומחה לשיקום הפה   מרפאות שיניים בפתח תקווה   רופא שיניים חירום   שיקום הפה בהרדמה   שתל דנטלי   שתלים ביום אחד   טיפולי שיננית   השתלות דנטליות   השלמות שיניים   שתל שן   שיקום שיניים   רפואת הפה והשיניים   הרמת סינוס והשתלת עצם   ציפוי שיניים לומינירס   רופא שיניים מומחה   אסתטיקה שיניים   השתלת שיניים ביום אחד   מומחים להשתלות שיניים   גשר שקוף לשיניים   המלצות על מרפאות שיניים   ניקוי אבן בשיניים   סגירת רווח בשיניים   עקירת שיניים   רפואת שיניים אסתטית   שחזור שיניים   שתלים לשיניים  
קידום אורגני | קידום אתרים